آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
بهترین سایت رزرو هتل Hotel در آسیا - هتل ترکیه - هتل تایلند و هتلهای سراسر جهان با تخفیف ویژه
راهنمای انتخاب تصفیه آب خانگی در فروشگاه اینترنتی بازار روز
بهترین شامپو برای قطع ریزش مو - رشد مو - آلپسین درج آگهی و تبلیغات محلی در وب سایت محله های منطقه 22 تهران www.Mah22.com
نخستین جشنواره فرهنگی،هنری، گردشگری در منطقه 22 تهران
سپتامبر 7, 2019
قیرگونی در منطقه 22 تهران
دسامبر 9, 2019

صحبت با آقای نوذرپور

صحبت با آقای نوذرپور شهردار محترم منطقه 22 تهران درباره ایده برای منطقه نوذرپور شهردار منطقه22 ایده صحبت با آقای نوذرپور            22 741x480

صحبت با آقای نوذرپور شهردار محترم منطقه 22 تهران درباره ایده برای منطقه

صحبت با آقای نوذرپور شهردار محترم منطقه 22 تهران درباره ایده برای منطقه

دیروز یا پریروز پیامکی برای من فرستاده شد مبنی بر اینکه جناب آقای نوذرپور شهردار محترم منطقه 22 در سامانه 1888 بصورت مستقیم به شهروندان منطقه 22 صحبت خواهند کرد.

نزدیکای ساعت ده و نیم صبح تماس گرفتم و جناب شهردار خودشون پاسخگو بودند که در ابتدا متوجه نشدم.

🔸علی نوذرپور شهردار منطقه به همراه مدیران شهری منطقه22 با حضور در سامانه نظارت همگانی شهرداری تهران به درخواست شهروندان منطقه پاسخ دادند. نوذرپور شهردار منطقه22 ایده صحبت با آقای نوذرپور            1
🔸علی نوذرپور شهردار منطقه به همراه مدیران شهری منطقه22 با حضور در سامانه نظارت همگانی شهرداری تهران به درخواست شهروندان منطقه پاسخ دادند.

درباره ایده ای که در واقع یک نماد فرهنگی زیبا برای منطقه 22 تهران به عنوان قطب گردشگری پایتخت بود بسیار روش زحمت کشیده بودم صحبت کردم، اما پاسخ های جناب شهردار نشون میداد که اطلاعی در اینباره نداشت و متوجه شدم که قول وعده هایی که مسئولان زیربط داده بودند درست نبوده.

در واقع من ایده رو بصورت مکتوب به شهرداری بردم، در دبیرخانه ثبت شد و مخاطب من طبعا جناب شهردار بود و فرایند پیگری تلفنی گفته شد که آقای نوذرپور پروپوزال شما رو مطالعه کردند و گفتند جالب هست و برای برسی بیشتر به سایر بخشهای زیرمجموعه شهرداری داده شد و در نهایت اینکه به زیباسازی شهرداری منطقه 22 رفت و پس از چندبار پیگیری تلفنم رو گرفتند و قرار شد زنگ بزنند و تا الان هم تماسی گرفته نشد.

و با توجه به تجربه ناخوشایند در سایر بخش های ساختار اداری ایران که مشکلات بسیار زیاد داره و تا یکی از عوامل خودشون نباشی یا سود شخصی براشون نداشته باشه، یا پارتی نداشته باشی و رشوه هم ندی ایده ات از نظر اونها ارزشی نداره، بنابراین ایده مکمل رو خدمت خود شهردار گفتم و چنانچه در راستای سیاست های شهرداری منطقه 22 واقعا کارامد باشه در این زمینه تماس خواهند گرفت.

و البته زمان گذاشتن آقای شهردار برای تماس مستقیم با شهروندان یعنی اینکه باور دارند که در ساختار اداری ایران به هر دلیلی ممکنه صدای شهروند به درستی شنیده نشه و این یک کار خوب از طرف شهردار محترم هست.

و حالا منتظر هستم تا یک سه شنبه دیگه امکان فرصت با ایشون رو پیدا کنم.

مهدی محمدی دهقانی

مدیر وب سایت مرکز اطلاعات مطنقه 22 تهران

www.Mah22.com

www.Mah22.com
www.Mah22.com
وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *