آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
اخبار محلهمنطقه 22

رمضان ماه انسانیت ماه نیازمندان

رمضان ماه انسانیت ماه نیازمندان . ماهی که می توان حداقل کمی بهتر بود.

شبکه های اجتماعی در کنار همه فایده هایی که دارند یک فایده خوب دارند و اینکه جملاتی کوتاه و زیبا را در دید انسانی قرار می دهند که فراموشی یکی از ویژگی های ذاتی اوست و این جملات انسان را هر چند برای مدتی به اندیشیدن وا می دارد و همین چند دقیقه انقدر اهمیت دارد که در ناخودآگاه ما می نشیند و بر رفتار ما تاثیر می گذارد.برای مثال این نوشته بسیار زیبا را به تازه گی در شبکه اجتماعی تلگرام خواندم:

روزه داران

 هیچگاه

 حال گرسنگان را درک نمیکنند

چون به افطار ایمان دارند

@tab22 ?کانال تلگرام منطقه 22

در واقع یک حقیقت عریان در این چند کلمه وجود دارد تا به خود بیاییم. می گویند روزه برای اندیشیدن به حال و روز نیازمندان است تا در عمل کمکی به آنها بکنیم.

همیشه با خود فکر می کنم که غذا دادن در محله های متوسط به بالا چه سود معنوی می تواند داشته باشد. یک نیکوکار می رود و هزینه یک یا دو تنور نان نانوایی را می دهد و افرادی که طبیعتا بیشتر آنها آنقدر فقیر نیستند که محتاج دو یا سه نان باشند،  نان ها را به رایگان بر می دارند، در حالیکه همان هزینه یک تنور نان می تواند دردی از فقیری که در محله های فقیرنشین شهر زندگی می کند دوا کند تا بلکه ایمانشان کمی بیشتر دوام داشته باشد و بی خردی انسان را به پای خداوند بزرگ و عزیز نگذارند.

رمضان ماه انسانیت ماه نیازمندان رمضان رمضان ماه انسانیت ماه نیازمندان
رمضان ماه انسانیت ماه نیازمندان

یک طرح خوب در منطقه ۲۲ تهران

در  هفته نامه همشهری محله خواندم که ۸۰۰ مهمان ویژه به منطقه ما می آیند. ” یک لقمه مهربانی ” نام طرحی است که نیازمندان شهر تهران به میهمانی اهالی محله های منطقه ۲۲ تهران می آیند.

در این طرح که به یاری و کمک فعالان اجتماعی، گروه های مردمی و سازمان های مردم نهاد، موسسه های خیریه و خیران محلی با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۲۲ شکل گرفته است بر اساس دسته بندی های انجام شده منطقه ۲۲ به عنوان یکی از مناطق مشخص برای اطعام نیازمندان محله های فقیرنشین شهر در نظر گرفته شده و در این راستا منطقه ما در روزهای نهم و دهم تیرماه میزبان افطاری افراد نیازمند منطقه ۱۸ خواهد بود.

چنانچه شما هم مایل هستید در افطاری دادن در این طرح یاری کنید با شماره ۹۶۰۲۲۵۰۰ تماس حاصل فرمایید.

مرتبط با موضوع: جشن رمضان در بوستان جوانمردان ایران

مهدی محمدی دهقانی

مدیر وب سایت محله های منطقه ۲۲ تهران

www.Mah22.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا