آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
اخبار محله

همشهری محله در منطقه ۲۲ تهران

همشهری محله در منطقه ۲۲ تهران یکی از ۲۲ نشریه محلی می باشد که بصورت هفتگی در منطقه ۲۲ تهران انتشار می یابد.

اخبار محله های منطقه ۲۲ تهران، تبلیغات محلی، آموزش شهروندی از جمله موارد مهم در نشریه همشهری محله می باشد.

شاید نیازمندی روزنامه همشهری یکی از موفق ترین بخش ها در جذب آگهی و تبلیغات محلی در وب سایت محله های منطقه 22 تهران و نیازمندی باشد که البته این مورد استقبال از آگهی و تبلیغات نیازمندی های همشهری تنها یکطرفه و مختص آگهی دهندگان نیست، بلکه امروزه به عنوان مرجعی برای بازار کسب و کار تهرانی ها شده. از جستجوی کار و شغل مناسب تا یافتن وام و سرمایه گذار و شریک، ساخت و ساز و .. می باشد.

همشهری محله در منطقه ۲۲ تهران

همشهری محله منطقه ۲۲ دارای بخش های مختلفی می باشد که عبارتند از : بچه محل، زیر پوست محله، محله گردی، دولت محله، چهارسوق، پاتوق

 

چند اشکال در همشهری محله منطقه ۲۲

مشکلات هفته نامه همشهری محله در وب سایت www.Mah22.com همشهری محله همشهری محله در منطقه ۲۲ تهران mahalleh
مشکلات هفته نامه همشهری محله در وب سایت www.Mah22.com

هیچ چیزی در این دنیا بی اشکال نیست و هر چیزی مزایا و معایب خود را دارد، اما مهم این است که با بهبود مستمر معایب کمتر شده و بر مزایای آن افزوده شود. طبیعتا همشهری محله نیز از این قانون جدا نیست. برخی اشکالات در نشریه هفتگی هشمهری محله ۲۲ وجود دارد که رفع انها باعث افزایش بیش از پیش کیفیت این نشریه حرفه ای می شود.

کیفیت پایین آگهی و تبلیغات کسب و کارها

همشهری محله بخشی برای معرفی و تبلیغات کسب و کارهای موجود در منطقه ۲۲ دارد، کیفیت آگهی تاثیر زیادی بر روی اثربخشی آگهی و تبلیغات دارد که مربوط به کیفیت چاپ می شود. در چند مورد به شخصه دیده ام که کیفیت تبلیغات رنگی در همشهری محله بسیار پایین است که اثربخشی آگهی را بسیار کمتر می کند.

برای مثال لطفا صفحه ویژه رستورانها و فست فودهای منطقه ۲۲ در تاریخ سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ را مشاهده بفرمایید.

 

حجم بالای لوگوی همشهری محله

نگاهی به اندازه این لوگو بیندازید. نزدیک به ۲ مگ حجم دارد

همشهری محله در منطقه ۲۲ تهران یکی از ۲۲ نشریه محلی می باشد که بصورت هفتگی در منطقه ۲۲ تهران انتشار می یابد. همشهری محله همشهری محله در منطقه ۲۲ تهران                 22
همشهری محله در منطقه ۲۲ تهران یکی از ۲۲ نشریه محلی می باشد که بصورت هفتگی در منطقه ۲۲ تهران انتشار می یابد.

 

همچنین در صفحه آخر همشهری محله منطقه ۲۲ بخشی با عنوان کمیک استریپ وجود دارد که به آموزش اصول شهروندی با زبانی طنز و تصویری می پردازد.

چنانچه نگاهی به این بخش در تاریخ های سه شنبه ۱۴ اردیبهشت و سه شنبه ۲۱ اردیبهشت بیندازید خواهید دید که با چاپ اشتباه موضوع کتاب در دو هفته عینا تکرار شده است.

 

وب سایت محله های منطقه ۲۲ تهران

www.Mah22.com

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا