آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
اخبار محلهمنطقه 22

افتتاح کانون کودکان خلاق در گرمدره – منطقه ۲۲

افتتاح کانون کودکان خلاق در گرمدره – منطقه ۲۲ تهران. خانه فرهنگ محله گرمدره این کانون را راه اندازی کرده است.

افتتاح کانون کودکان خلاق در گرمدره – منطقه ۲۲

افتتاح کانون کودکان خلاق در گرمدره - منطقه ۲۲ تهران. خانه فرهنگ محله گرمدره این کانون را راه اندازی کرده است. گرمدره افتتاح کانون کودکان خلاق در گرمدره – منطقه ۲۲
افتتاح کانون کودکان خلاق در گرمدره – منطقه ۲۲ تهران. خانه فرهنگ محله گرمدره این کانون را راه اندازی کرده است.

درست است که خلاقیت تا حد زیادی بستگی به ژن و خصوصیات ارث برده از والدین بستگی دارد اما مورد مهم دیگر بحث آموزش و ارتقای هوش و خلاقیت است که باعث ارتقای سطح دانش و خلاقیت انسان می شود.

اما ویژگی کودک خلاق چیست؟

ویژگی های یک کودک خلاق www.Mah22.com گرمدره افتتاح کانون کودکان خلاق در گرمدره – منطقه ۲۲
ویژگی های یک کودک خلاق www.Mah22.com

دقت و توجه شدید در گوش دادن، عادت به وارسی منابع مختلف، شور و نشاط و مشغولیت‌های شدید جسمانی، استفاده از قیاس در صحبت‌ها، دقت به اشیا و پیرامون، اشتیاق به صحبت کردن درباره‌ی کشفیات با دیگران، توانایی ابداع بازی‌های جدید و تغییر در بازی‌ها، کنجکاوی زیادی برای سر درآوردن از امور، جسارت در گفتار خود و طرح سئوالات عجیب از جمله ویژگی های بارز کودکان خلاق می باشد.

نکته بسیار مهم در پرورش استعداد و خلاقیت کودکان نکشتن روحیه پرسشگری آنها می باشد. به بیان بهتر اگر می خواهید نطفه خلاقیت و استعداد را در کودکان خفه کنید انها را کودکانی مطیع و بر اساس باورهای فعلی خودتان بار بیاورید!

در این راستا خانه فرهنگ سرای محله گرمدره بمنظور شناسائی و کشف استعدادهای کودکان این منطقه نسبت به پرورش و بروز استعدادهای آنها اقدام نماید.

برای اطلاعات بیشتر به خانه فرهنگ سرای محله گرمدره مراجعه فرمایید.

سرای محلات توسط شهرداری تهران ایجاد شده اند که انواع خدمات علمی، فرهنگی، ورزشی، گردشگری، آموزشی برای تمامی سنین با قیمت و کیفیت مناسب ارائه می شود. مهم ترین اصل در سرای محلات اداره سرای محله توسط خود اهالی محل می باشد.

وب سایت محله های منطقه ۲۲ تهران

www.Mah22.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا