آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
اخبار محلهمنطقه 22

بزرگترین کیک جهان در دریاچه منطقه 22

برش بزرگترین کیک جهان در دریاچه منطقه 22 با همکاری شهرداری منطقه 22 و شیرینی الف

یک شب باشکوه وبه معنای واقعی شیرین برای همه.

در جشن زادروز امام هشتم، دریاچه چیتگر در منطقه 22 تهران شاهد جابجائی یک رکورد جهانی در کتاب آمارهای گینس خواهد بود و آن سنگین ترین کیک جهان به وزن 15 تن در دریاچه منطقه 22 می باشد.

تصور کنید برای پخش یک ابرکیک که وزنی بیش از 15 هزار کیلو دارد چه تعداد نیرو لازم است. با تماسی که با آقای گودرزی مدیریت محترم شیرینی الف داشتم عنوان کردند که در مجموع بیش از 3 هزار نفر نیرومجموعا از شیرینی الف، شهرداری منطقه22 و نیروی انتظامی برای سازماندهی و اجرای موفق این جشن بکار گرفته شده است.

اگر شما هم مثل من شیرینی دوست دارید روز یکشنبه 23 تیر 1398 ساعت هفت شب به درب شمالی دریاچه خلیج فارس بیائید.

شیرینی الف یکی از برندهای معتبر در زمینه شیرینی و شکلات است که شعب مختلفی در سراسر کشور از جمله شهرک راه آهن و متل قو دارد.

کیک و شیرینی شیرینی الف shirinialef.ir منطقه22 بهترین شیرینی شیرینی منطقه 22 کیک و شیرینی منطقه 22 قنادی منطقه 22 برند شیرینی سفارش شیرینی شیرینی شیرینی الف منطقه 22 بزرگترین کیک جهان در دریاچه منطقه 22
برش بزرگترین کیک جهان در دریاچه منطقه 22 با همکاری شهرداری منطقه 22 و شیرینی الف

این روزها و در تابستان داغ منطقه 22 جشن شبانه با عنوان شادستان در دریاچه برگزار می شود.

گزارش پخش بزرگترین کیک جهان در دریاچه منطقه 22

 • ما که در منطقه 22 زندگی می کنیم، بدلیل ترافیک زیاد پایان هفته، عموما اواسط هفته به جاذبه های گردشگری منطقه مون مثل دریاچه می ریم. اما امروز بدلیل این جشن و برش کیک دریاچه شلوغ بود، خیلی خیلی شلوغ بود
 • در واقع هرگز چنین جمعیتی در دریاچه ندیده بودم!
 • مثل تو قصه ها شده بود . یه کاخ بزرگ از شکلات و شیرینی و آدمایی رو می دیدی 5 -6 بسته دستشونه و ( با وجود بنرهای تبلیغاتی زیاد) افرادی که ازشون می پرسیدن کیک و شیرینی رو از کجا گرفتی و می دویدن تا اونها هم شیرینی بگیرن.
 • بعضیا رو می دیدم شیرینی رو با کارتنش برداشتن و خنده ای که روی لبای بقیه می نشست. هر کس هر چقدر می خواست شیرینی 15 تنی رو بر می داشت.
 • مامورا مسئول نظم و انظباط صف چند ردیفی بودند، اما بعضی بچه ها زیرزیرکی از بین دست و پاها می رفتن و خودشون بسته های شیرینی رو کش می رفتن…
 • چند تا پسر جوون انقدر شیرینی گرفته بودند که تقریبا یه قلعه کوچیک شیرینی درست شده بود و به شوخی داد می زدند بدو بدو شیرینی کیلوئی 12 هزار تومن
 • و حتی به من به عنوان مدیر سایت مرکز اطلاعات منطقه 22 و غرب تهران که عموما خنگ ترین آدم در صف هستم هم دو تا ظرف شیرینی رسید! و البته تشکر ازسرباز جوانی که با وجود دختران زیبائی که در کنار من منتظر کیک بودند، کیک رو به من داد!
 • تعداد زیادی از آدما بخشی از شیرینی که گرفته بودند روی توی پارک به بقیه که نشسته بودند می دادند. برای مثال یک خانمی اومد و یه دونه به مادر من داد و گفت این هم قسمت شماست.
 • خلاصه عین قصه ها شده بود و یه خاطره خوب برای اهالی منطقه 22، چه اونائی که شیرینی بهشون رسید و چه اونائی که این صحنه های جالب رو تماشا کردند. و مطمئنم دیدن این جنب و جوش و کوشش برای گرفتن سهمی از این شیرینی 15 تنی از بالای برج های دریاچه دیدنی تر و زیباتر بود.
 • اما معلوم نیست چه چیزی توی شیرینی ها ریخته بودند مردم شاد و شنگول و سرگرم شده بودند و تقریبا کمتر کسی به قوانین راهنمائی و رانندگی اهمیت می داد.
 • با وجود جمعیت زیاد، اسنپ و تپسی به اندازه کافی در اطراف دریاچه وجود داشت
 • و خلاصه اینکه نه تنها کیک تموم شد بلکه حتی تعداد بسیار زیادی ظرف یکبار مصرف اضافه اومد که مسئولان پخش شیرینی اونو به افراد دادند.

اما یه چیزی این وسط موندگار شد

یه حس خوب

یه خاطره خوب از یک شب رویایی

با سپاس از کلیه عزیزانی که این مراسم رو برنامه ریزی کردند، اجرا کردند و به پایان رسوندند.

شهرداری تهران، نیروی انتظامی وکافه قنادی و فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف که الفبای خوشمزه گی هست

مهدی محمدی دهقانی

مدیروب سایت مرکز اطلاعات منطقه 22 تهران

www.Mah22.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا