آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
منطقه 22

کسب درآمد از سرای محله

بهترین روش کسب درآمد از سرای محله برای کارآفرینان، مشاغل خانگی و زنان سرپرست خانوار

اینروزها مشاغل خانگی چه در ایران و چه در سطح جهان با اقبال عمومی چه در نزد افکار عمومی و چه در نزد دولتها مواجه شده، زیرا دولتها به نقش و اهمیت کسب و کارهای خانگی و کوچک در اشتغالزائی، اقتصاد خانواده و اقتصاد کشور پی برده اند و در این راستا وام های مناسبی نیز ارائه داده و گاه از پرداخت مالیات نیز معاف هستند.

اما جدای از بخش تولید کالا و خدمات در بخش مشاغل خانگی، مهم ترین بخش از تولید، بخش تبلیغات، بازاریابی و فروش می باشد که بخش مهم ماجرا می باشد و نیاز به انتخاب استراتژی درست بازاریابی، مکان سنجی و قیمت رقابتی دارد.

سرای محله یک فرصت مناسب برای فروش محصول و خدمات

در هر منطقه چند سرای محله وجود دارد، به بیان دیگر در هر محله یک سرای محله وجود دارد که انواع خدمات را ارائه می دهند و یکی از خدمات ارائه فرصتهای کسب و کار به اهالی محله می باشد. چنانچه شما دارای هنر، استعداد یا توانائی ویژه هستید و یا کالا یا محصولی را تولید می کنید می توانید به نزدیک ترین سرای محله مراجعه کرده و از آنها درباره کمک هایی که به شما می توانند داشته باشند راهنمایی بخواهید.

کمک های آنها عموما می تواند در قالب بازارچه هایی که داخل سرای محله، در خیابان های محله و یا در نهایت دادن اتاق های سرای محله برای برگزاری کلاس آموزشی می باشد.

نشانی سرای محله منطقه22

چنانچه در منطقه22 تهران زندگی می کنید و نیاز به دانستن تلفن و نشانی نزدیک ترین سرای محله خود دارید روی متن بالا کلیک کنید.

تبلیغات اینترنتی محلی یک فرصت ویژه شما

تبلیغات اینترنتی محلی نیز یک فرصت ویژه برای شماست اگر یک کسب و کار خانگی دارید و می خواهید اهالی محله های منطقه 22 با محصولات و خدمات شما آشنائی داشته باشند. شما می توانید تنها با توجه به نسبت بودجه خودتان یک صفحه دائمی و همیشگی در سایت مرکز اطلاعات منطقه22 تهران داشته باشید. صفحه ای که تمامی محصولات و خدمات شما را بصورت 24 ساعت شبانه روز و برای همیشه معرفی کرده و در صفحات و نتایج جستجوی گوگل افزایش رتبه پیدا می کند…

برای اطلاعات بیشتر لطفا روی لینک پایین کلیک کنید

تبلیغات محلی در منطقه22

وب سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه22 تهران

www.Mah22.com

‫5/5 ‫(1 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا