آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
منطقه 22

پیش دبستانی در سرای محله منطقه 22 تهران

پیش دبستانی در سرای محله منطقه 22 تهران. آدرس پیش دبستان در سرای محل منطقه 22 نزدیک میدان اتریش – زیبادشت بالا – یاس – آموزش زبان – آموزش نقاشی – شعر و قصه – خلاقیت کودک

آموزش یکی از مهم ترین نکات در تربیت فرزند و رشد او در جامعه شهری امروز می باشد. آموزش از کودکی بیشتر و بهتر در نهاد کودک حک شده و آمادگی او را برای ورود به جامعه با گام های مطمئن و رشدروزافزون بیشتر می کند. ثبت نام در کلاس پیش دبستانی داوطلبانه است، اما یکی از آن گامهایی است که کودک باید به همراه پدر و مادر بردارد تا با پایه ای قوی وارد ساختار آموزشی شود تا با افزایش سطح خلاقیت و توانائی ها در یادگیری دروس مشکلی نداشته و به همراه سایر هم سن و سالهای خود مراحل رشد خود را بپیماید.

از سوی دیگر پدر و مادرها نیاز دارند تا کودک علاوه بر آموزش، در مکانی باشد که در زمان کار ایشان در خانه تنها نماند و بهترین مکان برای همه موارد بالا یک پیش دبستانی مخصوصا در سرای محله می باشد.

چرا پیش دبستانی در سرای محله؟

اول اینکه به محل زندگی شما نزدیک است. گذاشتن کودک دلبندتان در سرای محله ای که به خانه شما نزدیک است استرس رفت و آمد و دوری راه و نگرانی از دیر رسیدن به سر کار را برای پدر و مادر کودک از بین می برد. همچنین نزدیکی پیش دبستانی به محل زندگی کودک استرس او را از بین می برد همچنین سایر هم محلی ها هم کودک خود را به همان پیش دبستانی آورده و در نهایت پایه های یک دوستی پایدار محلی از همان کودکی در نهاد او شکل می گیرد.

پیش دبستانی ارزان

پیش دبستانی هایی که در سرای محلات هستند عموما قیمت کمتری نسبت به پیش دبستانی های دیگر دارند.

پیش دبستانی شهرک گلستان

*****************************************

شنبه تا چهارشنبه هر هفته

8 صبح الی 12 – 1 الی 4 بعدالظهر

اطلاعات بیشتر – مشاوره و ثبت نام

*****************************************

پیش دبستانی در سرای محله منطقه 22 تهران

آیا منزل یا محل کار شما در اطراف میدان اتریش، در شهرک راه اهن ( شهرک گلستان)، زیبادشت بالا، خیابان یاس، خیابان بنفشه یا در هر یک از محله های منطقه 22 تهران است پیش دبستانی سرای محله گلستان در خدمت شماست.

برای اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا ثبت نام در کلاس پیش دبستانی سرای محله گلستان لطفا با این شماره تماس حاصل فرمایید:

تبلیغات مراکز آموزشی در منطقه 22 تهران

در پیش دبستانی سرای محله منطقه 22 این موارد به کودک دلبند شما آموزش داده خواهد شد:

کاردستی – کار با قیچی ، زبان انگلیسی – مفاهیم ریاضی – نقاشی – کولاژ ( تکه چسبانی) – مفاهیم علوم و دانش – آموزش قران – کار با گواش انگشتی – واحد کار – خلاقیت – سفال – زبان آموزی

هدف پیش دبستانی این است که قدرت یادگیری و پیشرفت هردانش آموزی را به حرکت درآورد و آنها را برای ادامه تحصیل آماده کرده و حمایت از هماهنگی در پیشرفت دانش آموز نماید. بازی و خلاقیت جزوی از بخش های ضروری این فعالیتها میباشند. آموزش از دید کلی دانش آموز و برمبنای نیازهای دانش آموز حرکت میکند.

آموزش در خانه یا در پیش دبستان؟

حتی اگر شما شاغلذ نبوده و یک مادر خانه دار هستید و تصور می کنید که خودتان وقت آزاد دارید و آموزش از راه خود شما یعنی مادر اثربخشی بیشتر و بدون استرسی در یادگیری کودک دارید بدانید که اشتباه می کنید! زیرا آموزش از راه بازی در پیش دبستانی توسط مربیان کارآزموده که اموزش تخصصی این کار را دیده اند بصورت حرفه ای به کودک منتقل می شود و ممکن است مادر فاقد چنین توانائی بوده و در نهایت بالفعل کردن حداکثر توانائییهای کودک بدلیل عدم توانائی در آموزش درست بصورت کامل  انجام نخواهد شد.

از سوی دیگر یکی از نیازهای اساسی کودک بازی با کودکان هم سن و سال خود است و پیش دبستانی بهترین گزینه برای تمام موارد بالا می باشد.

وب سایت محله های منطقه 22 تهران

www.Mah22.com

تکه‌چسبانی، چسبانه‌کاری یا کلاژ (به فرانسوی: Collage، از ریشۀ coller به معنای چسباندن) نام تکنیکی در هنرهای تجسمی و نیز نام اثر هنریِ ساخته شده به وسیلۀ این تکنیک است. در این روش مواد و چیزهای گوناگونی مانند تکه‌های روزنامه، کاغذهای رنگی، مقوا، پارچه، عکس، اشیای دورریختنی و جز اینها را بر روی یک سطح صاف مانند بوم، تخته یا مقوا می‌چسبانند تا یک ترکیب جدید به وجود آورند. گاهی نیز با طراحی یا نقاشی آن را تکمیل می‌کنند.

تکنیک چسباندن عکس یا تکه‌های عکس برای ایجاد یک ترکیب جدید فوتوکلاژ یا فوتومونتاژ نامیده می‌شود. انواعی از تکه‌چسبانی هم وجود دارد که شامل مواد دارای حجم مانند تکه‌های چوب، ظروف شکسته، دگمه، پیچ و مهره یا هرچیز سه‌بعدی دیگر بر روی یک سطح می‌شود (Assemblage).

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا