آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
منطقه 22

پرفسور سمیعی در منطقه ۲۲ تهران

پرفسور سمیعی یکی از سرمایه های واقعی برای ایران و جهان می باشد. به زودی بزرگترین بیمارستان اعصاب دنیا در منطقه ۲۲ تهران راه اندازی می شود تا این منطقه را به قطب ترویسم درمانی ایران و جهان تبدیل نماید.

پرفسور سمیعی در منطقه ۲۲ تهران شاهد بازی تیم های پرسپولیس و استقلال تهران بود. همچنین مرکز تخصصی مغز و اعصاب پرفسور سمیعی در منطقه ۲۲ تهران در حال احداث می باشد.

چند روزی است که از دربی قرمز و آبی پایتخت یا همان پرسپولیس و استقلال می گذرد و تب و تاب این بازی که با نتیجه عجیب ۲۴ به پایان رسید کم شده و حال هر دو تیم در فکر قهرمانی هستند. اما نکته جالب این بازی حضور پرفسور سمیعی برترین جراح مغز و اعصاب دنیا در بازی پرسپولیس و استقلال بود. پرفسور سمیعی شاهد هنر شاگردان پرفسور برانکو بود. شاگردانی که از ته جدول آنچنان خرامان آمدند تا اکنون همچون مهدی طارمی آقای لیگ برتر فوتبال ایران هستند. البته پرفسور سمیعی نه پرسپولیسی است و نه استقلالی. ایشان در ایران طرفدار تیم ملی ایران هستند و در آلمان طرفدار تیم هانوفر.

پرفسور سمیعی در منطقه ۲۲ تهران

پرفسور سمیعی در منطقه ۲۲ تهران پرفسور سمیعی پرفسور سمیعی در منطقه ۲۲ تهران               22
پرفسور سمیعی در منطقه ۲۲ تهران

بله پرفسور سمیعی در استادیوم آزادی بود که در منطقه ۲۲ می باشد. البته تشریف فرمایی ایشان تنها در این زمان نبوده ، بلکه یک خبر خوش برای اهالی منطقه ۲۲ و همه شهروندان تهرانی و ایرانیان اینکه قرار است بزرگترین بیمارستان مغز و اعصاب دنیا در منطقه ۲۲ راه اندازی شود.

توریسم پزشکی در منطقه 22 تهران پرفسور سمیعی پرفسور سمیعی در منطقه ۲۲ تهران
توریسم پزشکی در منطقه ۲۲ تهران

به گزارش همشهری محله ۲۲ با افتتاح این بیمارستان شعار تبدیل منطقه ۲۲ به قطب توریسم درمانی تهران و ایران محقق خواهد شد.معاون توسعه و مدیریت منابع  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرد این بیمارستان از نظر قیزیکی آماده شده ولی هنوز تجهیزات آن نصب نشده است. این بیمارستان از نظر تجهیزات و امکانات در منطقه و حتی در جهان بی نظیر خواهد بود.

مشابه چنین بیمارستانی در هانوفر آلمان به افتخار پرفسور سمیعی ساخته شده است اما بیمارستان مغز و اعصاب پرفسور سمیعی در منطقه ۲۲ تهران سه برابر بزرگتر از بیمارستان موجود در هانوفر آلمان می باشد. به همین خاطر از هم اکنون بزرگترین جراحان مغز و اعصاب دنیا برای حضور در این بیمارستان تقاضا نموده اند که در این راستا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برخی از متخصصان فعال جراح مغز و اعصاب ایرانی را برای گذراندن دوره آموزشی در کشور آلمان بورسیه می کند تا دوره های آموزشی را در این کشور بگذرانند.

پرفسور مجید سمیعی در ۱۰ مهر ۱۳۹۰ به دریافت عنوان استاد افتخاری دانشگاه تهران نائل شد.او همچنین در سال ۲۰۱۴ از سوی آکادمی جهانی جراحان مغز و اعصاب عنوان برترین جراح مغز جهان را به خود اختصاص داد.

وب سایت محله های منطقه ۲۲ تهران

www.Mah22.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا