آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
اخبار محله

افزایش هزینه تبلیغات اینترنتی در محله های منطقه 22 تهران

افزایش هزینه تبلیغات اینترنتی در محله های منطقه 22 تهران. پیش از افزایش قیمت آگهی و تبلیغات محلی در وب سایت محله های منطقه 22 تهران خود را یکساله رزرو کنید! درج آگهی ارزان در محله های منطقه 22

با سلام خدمت کاسبان محترم در تمام محله های منطقه 22 تهران. همانطور که می دانید قیمت دلار در بازار ارز تهران به بالای 17 هزار تومان رسیده و ما نه بخش دولتی هستیم که مثل دولت درامد دلاری داشته باشیم و هزینه ریالی کنیم!

هزینه هاست و دامین و سایر هزینه ها همه به دلار امریکا می باشد. از این رو آنقدر پول ملی را بی ارزش کردند که مجبور شدیم قیمتهای تبلبغات را تا حدودی افزایش دهیم و این هزینه تبلیغات از هفته آینده در سایت به روز خواهد شد.

بهترین پیشنهاد تبلیغات در سایت منطقه22

یک صفحه اختصاصی با تمام اطلاعات شما (به جز نشانی لینک دار سایت شما) برای یکسال 200 هزار تومان می باشد. چنانچه می خواهید این صفحه دائمی باشد هزینه آن 400 هزار تومان می باشد.

اما در یک پیشنهاد ویژه ( که قیمت آن به زودی افزایش پیدا خواهد کرد) بنر تبلیغاتی شما در بالا یا سمت چپ همین صفحه و تمام صفحات سایت برای یکسال تنها 1م تومان می باشد. نکته مهم در این پیشنهاد این است که با سفارش تبلیغات بنری، یک صفحه اختصاصی دائمی نیز در سایت محله های منطقه 22 برای شما ایجاد خواهد شد.

داشتن یک صفحه اختصاصی دائمی یعنی سئو شدن اطلاعات کسب و کار شما در گوگل و قرار گرفتن در دید افرادی که به دنبال سرویس یا محصول شما هستند.

در حال حاضر تنها یک جای بنر ( تبلیغات عکسی) در ردیف افقی بالای تمام صفحات سایت باقی مانده اما در جایگاه عمودی و چپ تمام صفحات 4-5 جایگاه باقی است.

راهنمای سفارش

پرداخت اینترنتی

سفارش تبلیغات محلی

با کلیک روی متن بالا به صفحه ای می رودی که قیمت پایه 200 هزار تومان است. چنانچه صفحه اختصاصی یکساله می خواهید همان مبلغ را سفارش دهید، اگر دائمی می خواهید تعداد محصول را 2 انتخاب کنید تا 400 هزار تومان پرداخت نمائید و اگر پیشنهاد ویژه تبلیغات برنی یکساله همراه با صفحه اختصاصی دائمی را می خواهید، لطفا تعداد محصول را 5 انتخاب نمائید تا 1م تومان پرداخت اینترنتی داشته باشید.

واریز به کارت یا حساب بانکی

فرم قرارداد تبلیغات در محله های منطقه 22 تهران

با دانلود فرم قرارداد تبلیغات از متن بالا اطلاعات کامل شمال شماره کارت و شماره حساب در اختیار شماست.

وب سایت نیازمندیهای منطقه 22

www.Mah22.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا