آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
اخبار محله

کاشت نهال رایگان در منزل توسط شهرداری تهران

کاشت نهال رایگان در منزل شما توسط شهرداری تهران. تماس با 137 و کاشت درخت در حیاط خانه شما

بر اساس آمارها سرانه فضای سبز برای هر شهروند تهرانی مناسب نیست و در این راستا شهرداری تهران در یک برنامه، اقدام به کاشت نهال و درخت رایگان در منازل شهروندان می کند.

چنانچه خانه شما ویلائی است یا یک مجتمع مسکونی هستید با هماهنگی سایر اعضای ساختمان با سامانه 137 شهرداری تماس گرفته و کارشناسان فضای سبز شهرداری برای کاشت درخت بصورت رایگان به حیاط منزل شما مراجعه می کنند.

فقط لطفا توجه داشته باشید که زمان تماس برای درخواست کاشت درخت رایگان از دهم دی 1397 تا اول اسفند و زمان اجرای کاشت درخت از 15 دی تا 15 اسفند می باشد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا با تلفن 137 شهرداری تهران تماس حاصل فرمائید.

نکته مهم اینکه درست است که این خبر در سایت محله های منطقه 22 تهران قرار داده شده اما شهروندان تمام مناطق 22 گانه تهران می توانند از طرح درختکاری رایگان استفاده نمایند.

مدتی قبل شهرداری تهران در طرحی مشابه و به مناسبت روز تهران از روز 14 مهر تا یک هفته طرح کاشت رایگان نهال مقابل منزل شهروندان را پیاده کرده بود.

وب سایت نیازمندیهای محله های مطنقه 22 تهران

www.Mah22.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا