آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
منطقه 22

منطقه22 تهران و نگاه یک ملت به این منطقه

منطقه22 تهران و نگاه یک ملت به این منطقه برای بازی تیم ملی فوتبال ایران در استادیوم آزادی برابر تیم ملی قطر . عادل فردوسی پور گزارشگر این بازی است.

فرقی ندارد کجای تهران یا ایران باشی. امروز همه نگاه ها به استادیوم آزادی است و البته میهمانان و گردشگران ورزشی زیادی از سایر مناطق 22 گانه تهران و ایران و حتی گردشگران خارجی به منطقه22 تهران می آیند تا بازی تیم ملی فوتبال ایران و یا تیم ملی قطر را تماشا کنند.

تیم ملی فوتبال ایران در استای بازی های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه امروز در ورزشگاه آزادی تهران در برابر تیم قطر که میزبان دور بعدی رقابت های جام جهانی می باشد قرار خواهد گرفت.

 

منطقه22 تهران و نگاه یک ملت به این منطقه

گزارشگر بازی فوتبال ایران قطر عادل فردوسی پور است.

منطقه22 تهران و نگاه یک ملت به این منطقه برای بازی تیم ملی فوتبال ایران در استادیوم آزادی برابر تیم ملی قطر . عادل فردوسی پور گزارشگر این بازی است. منطقه22 تهران منطقه22 تهران و نگاه یک ملت به این منطقه
منطقه22 تهران و نگاه یک ملت به این منطقه برای بازی تیم ملی فوتبال ایران در استادیوم آزادی برابر تیم ملی قطر . عادل فردوسی پور گزارشگر این بازی است.

تماشای رایگان بازی فوتبال

تماشای بازی تیم ملی ایران برابر قطر رایگان است و همه ایرانیان البته به اندازه صدهزارنفر می توانند برای تماشای زنده یک بازی مهیج و همچنین حمایت از تیم ملی کشورمان به ورزشگاه آزادی بیایند. در این راستا مسئولان عالی رتبه ایران از جمله اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال نیز در روزهای گذشته بر سر تمیرنات تیم ملی حاضر شدند تا به نوعی حمایت خود را اعلام کنند و بازیکنان تیم ملی از حضور آنها روحیه بالایی گرفته و آماده بازی و برد تیم ملی فوتبال قطر باشند.

زمان بازی تیم ملی فوتبال ایران

بازی تیم ملی فوتبال ایران و قطر امروز پنجشنبه ساعت 21 برگزار خواهد شد تا با برد در این بازی گام نخست را برای جام جهانی 2018 روسیه محکم برداشته باشد.

 

وب سایت محله های منطقه22 تهران

www.Mah22.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا