آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
اخبار محلهمرکز اطلاعاتمنطقه 22

مترو شهرزیبا یا مترو چیتگر؟

پیشنهاد بهتر برای اهالی منطقه 22 تهران: مترو شهرزیبا یا مترو چیتگر؟

اخبار منطقه 22 تهران به عنوان پایتخت ایران و بدلیل تمرکز مراکز مهم دولتی، اقتصادی و تجاری در پایتخت پذیرای هموطنان گرامی زیادی از سایر شهرها و استان های دیگر ایران عزیزمان می باشد. و بدلیل همین تراکم جمعیتی بسیار بالا نیاز به خطوط حمل و نقل پیشرفته، مدرن، سریع و مهم تر از همه پاک می باشد و راه اندازی مترو یکی از انتخاب های خوب برای پایتخت ایران می باشد.

در این راستا خطوط مترو گاه پرشتاب و گاه بسیار کند راه اندازی شد که مسائل و مشکلات مهمی از جمله درگیری جناحی و عدم اختصاص بودجه برای خرید واگن و …، کمبود بودجه و سلیقه و احتمالا مشکلات انتخاب و جاگزینی ایستگاه مناسب از دلایل تاخیر در راه اندازی خطوط مترو بوده است.

اما در هر صورت با همه فراز و نشیب ها امروز تهران خطوط متروی زیادی دارد که همچون شاهرگ شهر تهران مناطق مهم را به یکدیگر وصل کرده و مسافران با سرعت، امنیت و از همه مهم تر با یک وسیله حمل و نقل دوستار طبیعت جا به جا می شوند.

نکته مهم برای مسافران برای استفاده از خصوص مترو اینکه ایستگاه درست را انتخاب کنند. ایستگاهی که هم نزدیک به محل زندگی و کار ایشان باشد و مهم تر از آن به خطوطی وصل باشد که ایشان را سریع تر به مقصد برساند.

پیشنهاد برای اهالی منطقه 22 تهران

در این راستا منطقه 22 تهران یعنی قطب گردشگری پایتخت تعداد کمی ایستگاه مترو دارد که البته ایستگاه های زیادی از جمله ایستگاه مترو میدان اتریش، ایستگاه مترو دریاچه و ایستگاه های دیگری در منطقه 22 تهران در حال راه اندازی هستند، اما تا آن زمان اهالی منطقه 22 تهران از ایستگاه مترو چیتگر استفاده می کردند که خب انتخاب خوبی بود. اما با افتتاح ایستگاه مترو شهرزیبا به نظر می رسد که انتخاب بهتری در دسترس اهالی محترم منطقه 22 تهران قرار گرفته است.

ایستگاه مترو شهر زیبا یا ایستگاه مترو چیتگر؟

در ابتدا اجازه بدهید برخی از معایب ایستگاه مترو چیتگر را بیان کنم که اکنون پس از افتتاح ایستگاه مترو شهر زیبا بیشتر نمود پیدا می کند.

اهالی منطقه 22 برای رفتن به بخش های دیگر شهر از جمله مترو صادقیه (آریاشهر) و ایتاه مترو امام خمینی و توپخانه باید مدتها منتظر مترو بمانند تا مترو کرج وارد ایستگاه چیتگر شود که تازه برخی از آنها تندرو بوده و در ایستگاه مترو چیتگر توقف ندارند.

از سوی دیگر دسترسی به مترو چیتگر با اتوبوس بسیار سخت است و به دلایلی اتوبوس خطوطی که منتهی به مترو چیتگر می شود بسیار دیر به دیر می آیند.

بنابراین بیشتر ما مجبور هستیم که از اسنپ و تپسی برای رفتن به مترو چیتگر استفاده کنیم.

اما اکنون ایستگاه مترو شهر زیبا راه اندازی شده است که اگر می خواهید اسنپ و تپسی بگیرید به نظر می رسد هزینه تاکسی اینترنتی به دو مقصد شهرزیبا و چیتگر در حالت عادی چندان تفاوتی ندارد. اما نکته دوم که استفاده از ایستگاه مترو شهرزیبا را توجیه پذیر تر می کند مسیر بسیار کوتاه تا سه راه شهرزیبا و سپس بوستان جوانمردان تهران می باشد. چنانچه از میان بر از ایستگاه مترو شهرزیبا به سمت سه راهی شهرزیبا بروید با یک پیاده روی کوتاه هم ورزش کرده اید و نکته بسیار مهم تر اینکه در مسیر درختان و پارک بسیار زیبایی وجود دارد.

نهایتا در میدان شهرزیبا می توانید سوار اتوبوس دهکده المپیک و یا اتوبوس شهرک شهید باقری شوید که از فلکه صادقیه رفت و امد می کنند.

و همچنین اگر ورزشکار هستید و زمان بیشتری دراید می توانید از شهرزیبا و مسیر کن تا بوستان جوانمردان را پیاده بروید.

نظر شما درباره مترو شهرزیبا و مترو چیتگر؟

درباره ایستگاه مترو شهر زیبا در منطقه 5 تهران و اهالی منطقه 22 تهران شهر زیبا مترو شهرزیبا یا مترو چیتگر؟
درباره ایستگاه مترو شهر زیبا در منطقه 5 تهران و اهالی منطقه 22 تهران

نظر شما درباره این پیشنهاد یعنی جایگزینی مترو شهرزیبا به جای مترو چیتگر چیست؟

به نظر شما تا راه اندازی سایر خطوط مترو منطقه 22 مانند مترو میدان اتریش و مترو دریاچه چیتگر، آیا ایستگاه مترو شهرزیبا توجیه پذیری بیشتری برای انتخاب دارد؟

لطفا نظر خود را درباره این پیشنهاد از فرم پایین همین صفحه بفرمایید و این متن را برای دوستانتان هم بفرستید.

سایت راهنمای منطقه 22 تهران

www.Mah22.com

‫1/5 ‫(1 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا