آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
بهترین سایت رزرو هتل Hotel در آسیا - هتل ترکیه - هتل تایلند و هتلهای سراسر جهان با تخفیف ویژه
راهنمای انتخاب تصفیه آب خانگی در فروشگاه اینترنتی بازار روز
بهترین شامپو برای قطع ریزش مو - رشد مو - آلپسین درج آگهی و تبلیغات محلی در وب سایت محله های منطقه 22 تهران www.Mah22.com
بهترین تبلیغات محلی در منطقه 22 تهران
October 1, 2016
مراکز بهداشتی و درمانی در منطقه 22 تهران
October 3, 2016

سفارش تبلیغات با واریز بانکی بصورت کارت به کارت

سفارش تبلیغات با واریز بانکی بصورت کارت به کارت به عنوان یکی از روش های پرداخت هزیه تبلیغات در منطقه 22 اضافه شد. سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات با واریز بانکی بصورت کارت به کارت

سفارش تبلیغات با واریز بانکی بصورت کارت به کارت به عنوان یکی از روش های پرداخت هزیه تبلیغات در منطقه 22 اضافه شد.

سفارش تبلیغات با واریز بانکی بصورت کارت به کارت به عنوان یکی از روش های پرداخت هزینه تبلیغات در منطقه 22 اضافه شد.

تبلیغات محلی اینترنتی در تمامی محله های منطقه 22 در سایت  www.Mah22.com یکی از فرصت های خوب برای دیدن شدن توسط اهالی منطقه 22 می باشد. تبلیغات در این سایت ارزان و اثربخش است. پیش از این شما می توانستید با انواع کارتهای بانکی عضو شتاب و داشتن رمز دوم سفارش خود را بصورت اینترنتی ارسال نمایید. اما در روش جدید علاوه بر امکان پرداخت انلاینف روش کارت به کارت یا واریز بانکی نیز اضافه شد.

 

سفارش تبلیغات با واریز بانکی بصورت کارت به کارت

وب سایت محله های منطقه 22 تهران دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. کافی است روی نماد اعتمادی که در سمت چپ همین صفحه می بینید کلیک کنید.

پس با خیال راحت می توانید سفارش خود را بدون نگرانی از غیرواقعی بودن سرویس انجام دهید.

اما اگر به هر دلیلی مانند نداشتن رمز دوم و یا عدم تمایل برای استفاده از کارت در اینترنت می خواهید غیر اینترنتی سفارش تبلیغات دهید. این گزینه هم اکنون در بین روش های پرداخت هزینه تبلیغات در بخش سفارش سرویس موجود است.

تبلیغات خود را هم اکنون سفارش دهید

با کلیک روی متن بالا به صفحه تبلیغات محلی در اینترنت برای محله های منطقه 22 تهران می روید و با ارزش های آگهی و تبلیغات محلی در وب سایت محله های منطقه 22 تهران و میزان اثربخشی و مهم تر از همه قیمت مناسب آن آشنا می شوید.

وب سایت محله های منطقه 22 تهران

www.Mah22.com

 

 

www.Mah22.com
www.Mah22.com
وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *