آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
منطقه 22

پیشنهاد به وب سایت شهرداری منطقه 22 تهران

پیشنهاد برخی تغییرات به روابط عمومی و وب سایت شهرداری منطقه 22 تهران

پرتال منطقه 22 در واقع یکی از سایتهای به روز در بین شهرداریهای مناطق 22 گانه شهر تهران می باشد. اما از آنجا که هیچ سیستمی بی عیب نیست، این پورتال نیز در برخی بخشها دارای اشکالات کوچکی می باشد که البته همین اشتباهات برای برخی شهروندان منطقه 22 ایجاد مشکلات و مزاحمتهای بزرگی ایجاد نموده است.

برای مثال تا به حال چند نفر از ساکنین منطقه 22 اصلام کرده اند که تلفن شان در سایت شهرداری منطقه 22 به عنوان تلفن تماس با بخش های مختلف شهرداری گذاشته شده و تماس های زیادی در این باره دارند که باعث مزاحمت بی مورد گشته است.

برای مثال لطفا به این صفحه از پرتال منطقه 22 دقت فرمائید.

http://region22.tehran.ir/Default.aspx?tabid=552

و همانطور که مشاهده می فرمائید در این صفحه دو تلفن به عنوان تلفن روابط عمومی منطقه 22 قرارداده شده، اما با تماس با خط اول، پیامی مبنی بر مسدود بودن آن شنیده می شود و یا با تماس با خط دوم متوجه می شوید که به جای روابط عمومی منطقه 22 با یک منزل مسکونی تماس گرفته اید که صاحب آن هم البته با رفتاری بسیار محترمانه دلخوری خود را از تماس های متعدد بیمورد بیان می نماید.

در حالی که شماره تلفن اصلی روابط عمومی شهرداری منطقه 22 شماره: 96022140 می باشد.

البته مشکل دیگری که شخصا به عنوان مدیر وب سایت مرکز اطلاعات منطقه 22 داشته ام عدم دسترسی به تلفن سرای محله های منطقه 22 است. زیرا تماس های زیادی در این رابطه داشتم و به این خاطر کوشش کردم تا شماره تلفن جدید همه سرای محلات منطقه 22 را از روابط عمومی دریافت کنم.

در تماسی که داشتم، تلفنی به من داند به عنوان مسئول شورایاری ها که پس از چند ماه تماس در چند نوبت امکان گرفتن نتیجه ممکن نشد.

و با رشد همگانی فناوری و امکان جستجو با یک گوشی موبایل برای همگان بسیار مهم است که وب سایت مخصوصا سایت شهرداری منطقه 22 تهران به عنوان یک پرتال رسمی اطلاعات به روز مخصوصا در بخش تماس ایمیلی یا شبکه های اجتماعی (ارتباط دوسویه) داشته باشد.

مهدی محمدی دهقانی

مدیر وب سایت مرکز اطلاعات منطقه 22 تهران

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا