آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
اخبار محله

ساخت و ساز در منطقه 22 موضوع مناظرات انتخاباتی

ساخت و ساز در منطقه 22 موضوع مناظرات انتخاباتی. آیا اسحاق جهانگیری آمده که بماند! یا نامزد پوششی برای دکتر روحانی است؟ باید کمی دیگر منتظر بود

چند هفته ای به روز رای گیری انتخابات ریاست جمهوری مانده و در این بین 6 کاندیدا از هر فرصتی و هر سیاستی استفاده می کنند تا رای مردم را به خود جلب کنند.

بحث، تنش، چالش، تکذیب و استفاده از مشاوران برای پیروزی بر سایر رقبا شاخصه های این دور از مناظرات انتخابات ریاست جمهوری ایران می باشد که البته قرار بود این مناظره را کشته و از حالت زنده خارج کنند که تصمیم عوض شد. و در این بین همه کاندیداها به تصمیم شورای سیاست گذاری انتخابات اعتراض کردند و طبیعی هم بود. چون هیچ کاندیدائی حاضر نمی شود بگویئ موافق هستم . زیرا نشانه عدم توانائی صحبت در بحث زنده و چالش به حساب می آید.

اما در پنهان و پشت پرده مشخص نشد این تصمیم چطور گرفته شد و …

در این مناظرات هر کاندیدائی رقیب خود را به چالش می کشید و منطقه 22 تهران یکی از بحث های آقای اسحاق جهانگیری نسبت به شهردار تهران اقای قالیباف بود که آقای جهانگیری در این بین گفت ببینید ساخت و سازهای غیر مجاز به سر منطقه 22 تهران چه بلائی اورده که شهردار تهران هم در پاسخ گفت همه مجوزها توسط دولت آقای روحانی گرفته شد و ادامه تکذیب ها و تائیدها و…

و در این بین منطقه 22 تهران که به عنوان هواکش تهران مشخص شده بود با ساخت برج های بلند مرتبه و غیر اصولی جلوی جریان باد را گرفت و این همه الودگی و وارونگی دما بی دلیل نیست.

 

و اما برداشت من از انتخابات

اسحاق جهانگیری کاندید ریاست جمهوری ساخت و ساز ساخت و ساز در منطقه 22 موضوع مناظرات انتخاباتی Eshagh Jahangiri
اسحاق جهانگیری کاندید ریاست جمهوری

در اولین دور مناظرات که جمعه گذشته برگزار شد آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور فعلی ایران آقای روحانی موفق تر از سایر کاندیداها بود و آقای روحانی بر خلاف آنچه در مناظرات قبلی دیده بودیم چرهره ساکتی داشت به مانند آقای رئیسی!

آقای اسحاق جهانگیری تمام قد از اظلاح طلبان دفاع کرد و به نظر می رسد مورد اقبال عموم مردم قرار گرفته. آقای جهانگیری بر خلاف بسیاری از سیاستمداران ایرانی پله های ترقی را از مراحل پایین طی کرده و به اینجا رسیده.

اما یک پرسش وجود دارد و اینکه

آیا آقای جهانگیری واقعا تا پایان کار باقی می ماند و یا به نفع آقای روحانی کنار خواهد کشید؟

آیا اصولا آقای جهانگیری آماده تا از اطلاح طلبان حمایت کند و چند قدم مانده به خط پایان با هر دلیلی خود را به نفع آقای روحانی کنار بکشد که در اینصورت آقار روحانی رای بخشی از اصولگرایان را هم خواهد داشت. زیرا در مناظرات حرفی از اصلاح طلبان نزد، اما در نهایت رای اصلاح طلبان را بخاطر کنارکشیدن جهانگیری خواهد داشت.

و بسیاری از کارشناسان باور دارند آقای جهانگیری به عنوان نامزد پوششی ثبت نام کرده اما خود اسحاق جهانگیری می گوید خودم می‌خواهم رئیس‌جمهور شوم.

آیا واقعا آقای جهانگیری این فرصت را یک بزنگاه تاریخی برای خود می داند؟

آیا سکوت آقای روحانی آرامش پیش از طوفان است و ناگفته هایش را برای دقیقه نود یعنی آخرین جلسه مناظره باقی گذاشته تا سخنانش خوب در یادها و خاطرات باقی بماند؟

البته تجربه نشان داده ایرانیان حافظه تاریخی کوتاهی دارند و با ورود تلگرام و طوفان داده ها و اطلاعات، حرف های جدید به آسانی جای حرف های قدیم را می گیرد

چه مثبت چه منفی…

درباره سایر کاندیدا صحبت خاصی ندارم!

 

اما آنچه که در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری موج می زند وعده های غیرعملی می باشد که باعث انتقاد کارشناسان اقتصادی و به مسخره گرفتن برخی از این وعده ها توسط مردم در شبکه های اجتماعی شده. برای مثال لطفا به این ویدئو کلیپ دقت کنید.

حکایت وعده‌های کاندیداها، قبل و بعد از انتخابات!

 

 

شاید در تبلیغات بازرگانی بزرگنمائی وجود داشته باشد اما دیگر تبلیغات معکوس وجود ندارد، چون در دنیای رقابتی امروز شرکتی که تبلیغات غیرواقعی نماید به آسانی سهم بازار را از دست داده و رقیب دیگر سریع جای ایشان را می گیرد. اما در سیاست مخصوصا از نوع ایرانی اینطور نیست.

تجربه نشان داده پوپولیست می تواند رای بیاورد.

در خود ایران همین چند مدت پیش، در فرانسه، انگلیس و البته با یک تفاوت اساسی در آمریکا

 

مهدی محمدی دهقانی

مدیر وب سایت محله های منطقه 22 تهران

www.Mah22.com

 

 

 

 

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا