آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
منطقه 22

پرواز به روسیه مستقیم از منطقه 22 تهران

پرواز به روسیه مستقیم از منطقه 22 تهران. تیم ملی شایسته کشورمان با راهبری هوشمندانه کارلوس کی روش از استادیوم آزادی بلیت مستقیم پرواز به روسیه را دریافت کرد.

تیم ملی کشورمان با نفراتی که بهترین های ایران بودند و با راهبری و مربیگری هوشمندانه کارلوس کی روش برای دومین بار پیاپی راهی جام جهاین فوتبال شد تا این بار با تجربه بهتر نتیجه ای بهتر از همه دوره های قبل داشته باشد.

شب گذشته روسیه به ایران لبخند زد و مردم در خیابانها شادی می کردند و این نتیجه یک انتخاب درست سرمربی، انتخاب درست بازیکنان، برنامه ریزی درست و حمایت همه جانبه از تیمی که برای یک ملت است.

و همه اینها دست به دست هم داند تا حتی ازبکستان که یک تیم قدرتمند است در برابر شیرهای جوان ایرانی زانو بزنند و تیم ملی ایران با دو گل خوشبو و خوش عطر از سردار ملی ما که با همه جوانی اش آزمونی بسیار خوب پس داده و مهدی طارمی راهی جام جهانی روسیه شود.

برنامه نود – عادل فردوسی پور و الکساندر نوری

دیشب عادل فردوسی پور که یک برنامه ویژه 90 داشت علاوه بر کارلوس کی روش  از یک مهمان اختصاصی دعوت کرده بود و او کسی نبود جز الکساندر نوری پدیده مربیگری در لیگ آلمان، بوندس لیگا که با هدایت وی تیم وردربرمن آلمان نتایج شگفت انگیزی گرفت.

کی روش از الکس نوری درخواست کرد که از بازیکنان ایرانی در تیم وردربرمن هم استفاده کند که سرمربی وردربرمن گفت با اینکه بین خواست من و قوانین موجود احتمالا فاصله باشه اما کوشش خودم رو خواهم کرد.

عادل فردوسی پور به درستی از طرف تمام ملت ایران از کارلوس کی روس سپاسگزاری و کرد و گفت اگرچه خیلی افراد از این کار من در ابتدا خوششان نمی امد و من را حتی کیروشی پور صدا کردند و الان مطمئنم خودشان هم کیروشی پور هستند اما شاید رویشان نشود بگویند.

نگرانی های امنیتی بازی ایران و ازبکستان

با اینکه کسی حرفی درباره امنیت نمی زد اما مشخص بود که مهم ترین دغدغه دستدرکاران بود بطوریکه عادل فردوسی پور در تشکرهایش از بابت امنیت هم سپاسگذاری کرد.

 

بازتاب جهاین برد و صعود تیم ملی به جام جهانی

راسنه های مختلفی صعود تیم ملی فوتبال ایران را گزارش کردند که بخشهایی از این گزارش ها را می خواینم:

 

* ساکرنت:
ایران اولین تیم آسیایی حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ است. گل‌هایی که توسط سردار آزمون و مهدی طارمی به دست آمد، ایران را به جام جهانی روسیه رساند.
*اوژوگو

یک روزنامه پرتقالی است. همانجایی که سرمربی محبوب ما کارلوس کی روش از آنجا آمده. این روزنامه در این باره نوشت تهران دیشب غرق در شادی و شور بود و مردم این شهر از کارلوس کی روش تشکر کردند و بابت صعود ایران به جام جهانی به ابراز احساسات پرداختند تا سرمربی پرتغالی برای چهارمین بار پیاپی جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد.

 

* فاکس اسپورت:
فاکس اسپورت، درباره صعود تیم‌ ‌ملی ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ نوشت: تیم اول آسیا با اطمینان و قدرت توانست در جام جهانی روسیه حاضر باشد. با این حال تیم‌ ‌ملی ایران به اهداف بزرگتری فکر می‌کند.
تیم‌ ‌ملی ایران بهترین عملکرد را در مرحله گروهی داشت. کارلوس کی‌روش در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران یک ماشین پیروزی به دست آورده است. او باعث شده است تا تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به یک تیم برنده تبدیل شود. همه می دانستند که پیروزی برای فوتبال ایران نزدیک است و در حال‌ حاضر آنها به این مهم دست یافته‌اند.در ادامه‌ این گزارش آمده است که تیم‌ ‌ملی ایران هنوز در این رقابت‌ها گلی دریافت نکرده است و دروازه‌اش در تمامی این هشت بازی بسته نگه داشته شده است. در حالی که کار دفاعی در فوتبال آسیا از استاندارد بالایی برخوردار نیست، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران توانسته است به یک دستاورد مهم در این زمینه برسد.

پرواز به روسیه مستقیم از منطقه 22 تهران

تیم ملی ایران از استادیوم آزادی منطقه 22 تهران به روسیه رفت که البته نه این یک شانس برای تیم ملی، بلکه افتخاری برای منطقه ماست که یک تیم با برنامه که تیم ملی ماست موفق شد با قدرت به عنوان تیم دوم جهان به جام جهانی فوتبال صعود کند.

وب سایت نیازمندیهای منطقه 22 تهران

www.Mah22.com

 

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا