آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
بازارچه

تعمیر دوچرخه و موتورسیکلت در منطقه 22

تعمیرات انواع دوچرخه و موتورسیکلت – دوچرخه سازی و موتورسازی در منطقه 22 و غرب تهران

پس از اختراع چرخ، زندگی انسان دگرگون شد. درشکه و گاری شاید نخستین بهره وری انسان از چرخ بود که با بستن آن به پشت یک یا چند چهارپا از آنها استفاده بیشتری می برد. در ادامه چرخ دنده ها باعث انقلاب صنعتی شدند و دوچرخه و موتورسیکلت و خودرو و هواپیما و کارخانه ها پدید آمدند.

امروزه با اینکه انواع وسیال حمل و نقل بسیار پیشرفته و پرسرعت همچون قطار، هواپیما، خودرو و سفینه فضائی برای جابجائی انسان و بار به فضا وجود دارد، اما دوچرخه و موتورسیکلت همچنان یکی از نیازهای زندگی انسانی حتی در شهرهای پیشرفته می باشد. جدای ازاستفاده از دوچرخه و موتورسیکلت برای استفاده ورزشی همچون مسابقات جهانی دوچرخه سواری و رالی موتور، استفاده از دوچرخه و موتور در جابجائی های محلی کاربرد فراوان دارد.

در ترافیک های وحشتناک زندگی شهری دوچرخه و موتور همچون فرشته نجات، زمان و مسیر را برای ما کوتاه تر می کنند. همچنین موتورسیکلت وسیله بسیار مهمی در تحویل ساندویچ و فست فود، غذا و به عنوان پیک موتوری در زندگی شهرنشینی امروز می باشد.

و این وسیله ها یعنی دوچرخه و موتور مانند هر وسیله نقلیه دیگر نیاز به سرویس دارند تا طول عمر بیشتری داشته باشند.. به بیان ساده تر اگر یک دوچرخه و موتورسیکلت سرویس نشود در زمان و مکان نامناسب خراب شده و شما را وسط راه گرفتار می کند.

تعمیرات انواع دوچرخه و موتورسیکلت در منطقه 22  و غرب تهران دوچرخه و موتورسیکلت تعمیر دوچرخه و موتورسیکلت در منطقه 22
تعمیرات انواع دوچرخه و موتورسیکلت در منطقه 22 و غرب تهران www.Mah22.com

مراکز تعمیر دوچرخه و موتورسیکلت زیادی در نقاط مختلف تهران وجود دارند و در منطقعه 22 و غرب تهران نیز مرکز تعمیر دوچرخه و موتور با بهترین سرویس و قیمت در خدمت شماست.

چنانچه در منطقه 22 هستید و می خواهید خدمات خود را در زمینه تعمیر انواع دوچرخه و موتورسیکلت برای اهالی محله های منطقه 22 نمایش دهید لطفا با ما تماس حاصل فرمایید. تبلیغ در منطقه 22

09120233665

بهترین مدل های موتورسیکلت

  • Best Lightweight Streetbike of 2019: Kawasaki Z400.
  • Best Middleweight Streetbike: Triumph Street Triple R.
  • Best Open-Class Streetbike: KTM 1290 Super Duke GT.
  • Best Standard Motorcycle of 2019: Triumph Scrambler 1200 XE.
  • Best Touring Motorcycle of 2019: BMW R 1250 GS Adventure.
  • Best Superbike of 2019: Ducati V4 R.

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا