آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
مرکز اطلاعاتمنطقه 22

دفتر خدمات الکترونیک قضائی در منطقه 22 تهران

نشانی دفتر خدمات الکترونیک قضائی در شهرک گلستان – شهرک راه آهن منطقه 22 غرب تهران

آیا در جستجوی یک دفتر خدمات الکترونیک قضائی در منطقه 22 برای انجام خدماتی همچون کد ثنا، ارائه لایحه و ارسال اظهارنامه هستید؟ شاید نیاز به دریافت اوراق قضائی و یا صدور گواهی عدم سوء پیشینه هستید؟

اگر کار شما هر یک از موارد بالاست و یا می خواهید از وضعیت پرونده قضائی خود کسب اطلاع نمائید شما نیاز به دفتر خدمات الکترونیک قضائی در منطقه 22 تهران دارید!

در گذشته که دنیای پیچیده تر نبود نیازی به دانش زیادی نبود و گاه افراد وقتی در تمام دانش دوران خود استاد می شدند به آنها علامه یا همه چیز دان می گفتند، اما با رشد دانش در تمامی زمینه ها، گاه فقط برای یک عضو بدن دکترا و فوئق دکترا وجود دارد، از بس که انسان پیچیدگی های جهان را کشف کرد.

دقم ترها که دنیای ما پیچیدگی امروز را نداشت، با سیستم ها و سامانه هایی با کارکرد بسیار ساده روبرو بودیم. اما امروزه با گسترش شهرنشینی انواع مراکز گوناگون برای ارائه انواع خدمات راه اندازی شده. برای نمونه دفتر پیشخوان دولت ، پلیس +10 و دفتر خدمات الکترونیک قضائی وجود دارند که هر کدام مخصوص انجام و ارائه برخی از خدمات به شهروندان می باشد.

دفتر خدمات الکترونیک قضائی

سامانه ثنا و کد ثنا

بر پایه قانون آیین دادرسی کیفری جدید مراجعان قوه قضائیه موظف هستند اطلاعات خود همچون شماره همراه و کدپستی خود در سامانه ثنا در اختیار دستگاه قضا قرار دهند

راهنمای ثبت نام در سامانه ثنا

در ابتدادر سایت عدل ایران پیش ثبت نام می کنید.

https://sana.adliran.ir/Sana#/Main

.سپس با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیکی در محله خود، ثبت نام خود را کامل می کنید. لطفا توجه داشته باشید که برای انجام تمام امور در دفتر خدمات الکترونیکی قضائی همراه داشتن کارت ملی و کدپستی الزامی است.

نقشه دفتر خدمات الکترونیک قضائی

نشانی دفتر خدمات الکترونیک قضائی برای اظهارنامه، لایحه، کد ثنا، وضعیت پرونده، عدم سوء پیشینه در شهرک گلستان - شهرک راه آهن منطقه 22 غرب تهران [object object] دفتر خدمات الکترونیک قضائی در منطقه 22 تهران
نشانی دفتر خدمات الکترونیک قضائی برای اظهارنامه، لایحه، کد ثنا، وضعیت پرونده، عدم سوء پیشینه در شهرک گلستان – شهرک راه آهن منطقه 22 غرب تهران

آدرس دفتر خدمات الکترونیک قضائی در غرب تهران: شهرک گلستان غربی – خیابان امیرکبیر – خیابان هاشم زاده جنوبی – پلاک 9 – طبقه دوم واحد 3

ساعات کار دفاتر خدمات قضایی

دفتر خدمات قضائی در منطقه 22 از ساعت هشت صبح تا 4 بعدالشهر و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 تا 13 فعال می باشند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا