آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
https://www.arzejahani.ir/wp-content/uploads/2019/05/%D8%A7%D8%B1%D8%B2_%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C.gif
راهنمای انتخاب تصفیه آب خانگی در فروشگاه اینترنتی بازار روز
بهترین شامپو برای قطع ریزش مو - رشد مو - آلپسین درج آگهی و تبلیغات محلی در وب سایت محله های منطقه 22 تهران www.Mah22.com
دفتر خدمات الکترونیک قضائی در منطقه 22 تهران
آگوست 24, 2020
22 مجروح در تصادف امروز مترو تندرو و عادی در مسیر کرج - تهران در ایستگاه چیتگر حسن یزدانی یک خیابان در منطقه 22 به نام حسن یزدانی شد              80x80
22 مجروح در تصادف مترو در ایستگاه چیتگر
دسامبر 22, 2021

یک خیابان در منطقه 22 به نام حسن یزدانی شد

بلوار صدرا در منطقه دهکده المپیک در منطقه 22 تهران به نام جهان پهلوان کشتی آزاد حسن یزدانی شد حسن یزدانی یک خیابان در منطقه 22 به نام حسن یزدانی شد

بلوار صدرا در منطقه دهکده المپیک در منطقه 22 تهران به نام جهان پهلوان کشتی آزاد حسن یزدانی شد

بلوار صدرا در منطقه دهکده المپیک در منطقه 22 تهران به نام جهان پهلوان کشتی آزاد حسن یزدانی شد

یک شهر، یک محله و یک کشور می تونه به خیلی چیزها افتخار کنه. یکی از این افتخارات داشتن جهان پهلوان حسن یزدانی هست. دلاوری از جویبار مازندران ایران که بردهاش دل هر ایرانی داخل و خارج کشور رو شاد می کنه و اشک شوق به چشماش میاره. حالا منطقه 22 ما صاحب یه افتخار دیگه شده و اینکه نام حسن یزدانی عزیز به نام یکی از خیابونهای منطقه 22 نامگذاری شده.

بنا بر رای شورای شهر تهران از این پس بلوار صدار در منطقه 22 تهران (دهکده المپیک) به نام حسن یزدانی قهرمان کشتی آزاد المپیک و جهان نامگذاری شد.

حسن یزدانی یک خیابان در منطقه 22 به نام حسن یزدانی شد                scaled
بلوار حسن یزدانی ( بلوار صدرا) – یک خیابان در منطقه 22 به نام حسن یزدانی شد

حسن یزدانی از سال 2006 و در یازده سالگی کشتی را شروع کرده و 5 سال بعد به عضویت تیم ملی کشتی آزاد ایران درآمد . کسب مدال طلای المپیک 2016، مدال نقره در المپیک 2020، سه نشان طلای قهرمانی‌ جهان، یک نشان نقره و یک برنز قهرمانی جهان، دو عنوان قهرمانی آسیا، کسب طلای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸، سه عنوان قهرمانی پیاپی جام جهانی و همچنین کسب جایزهٔ بهترین کشتی‌گیر مرد جهان در سال 2017 بخشی از افتخارات این نخبه کشتی ایران می باشد.

حسن یزدانی در سال‌های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ با رای مردم به عنوان بهترین ورزشکار مرد سال ایران انتخاب شد و در سال ۲۰۲۰ نیز در نظرسنجی اتحادیهٔ جهانی کشتی، از سوی طرفداران به عنوان محبوب‌ترین آزادکار جهان انتخاب شد.

وب سایت نیازمندیهای منطقه 22 تهران

www.Mah22.com

www.Mah22.com
www.Mah22.com
وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.