آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
تبلیغات پیج اینستاگرام در منطقه 22 تهران با بهترین قیمت و کیفیت 09120233665
راهنمای انتخاب تصفیه آب خانگی در فروشگاه اینترنتی بازار روز
https://www.arzejahani.ir/wp-content/uploads/2019/05/%D8%A7%D8%B1%D8%B2_%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C.gif درج آگهی و تبلیغات محلی در وب سایت محله های منطقه 22 تهران www.Mah22.com
دفتر خدمات الکترونیک قضائی در منطقه 22 تهران
۲۸آذر , ۱۴۰۰
22 مجروح در تصادف امروز مترو تندرو و عادی در مسیر کرج - تهران در ایستگاه چیتگر حسن یزدانی یک خیابان در منطقه 22 به نام حسن یزدانی شد              80x80
22 مجروح در تصادف مترو در ایستگاه چیتگر
۲۸آذر , ۱۴۰۰

یک خیابان در منطقه 22 به نام حسن یزدانی شد

بلوار صدرا در منطقه دهکده المپیک در منطقه 22 تهران به نام جهان پهلوان کشتی آزاد حسن یزدانی شد حسن یزدانی یک خیابان در منطقه 22 به نام حسن یزدانی شد

بلوار صدرا در منطقه دهکده المپیک در منطقه 22 تهران به نام جهان پهلوان کشتی آزاد حسن یزدانی شد

بلوار صدرا در منطقه دهکده المپیک در منطقه 22 تهران به نام جهان پهلوان کشتی آزاد حسن یزدانی شد

یک شهر، یک محله و یک کشور می تونه به خیلی چیزها افتخار کنه. یکی از این افتخارات داشتن جهان پهلوان حسن یزدانی هست. دلاوری از جویبار مازندران ایران که بردهاش دل هر ایرانی داخل و خارج کشور رو شاد می کنه و اشک شوق به چشماش میاره. حالا منطقه 22 ما صاحب یه افتخار دیگه شده و اینکه نام حسن یزدانی عزیز به نام یکی از خیابونهای منطقه 22 نامگذاری شده.

بنا بر رای شورای شهر تهران از این پس بلوار صدار در منطقه 22 تهران (دهکده المپیک) به نام حسن یزدانی قهرمان کشتی آزاد المپیک و جهان نامگذاری شد.

حسن یزدانی یک خیابان در منطقه 22 به نام حسن یزدانی شد                scaled
بلوار حسن یزدانی ( بلوار صدرا) – یک خیابان در منطقه 22 به نام حسن یزدانی شد

حسن یزدانی از سال 2006 و در یازده سالگی کشتی را شروع کرده و 5 سال بعد به عضویت تیم ملی کشتی آزاد ایران درآمد . کسب مدال طلای المپیک 2016، مدال نقره در المپیک 2020، سه نشان طلای قهرمانی‌ جهان، یک نشان نقره و یک برنز قهرمانی جهان، دو عنوان قهرمانی آسیا، کسب طلای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸، سه عنوان قهرمانی پیاپی جام جهانی و همچنین کسب جایزهٔ بهترین کشتی‌گیر مرد جهان در سال 2017 بخشی از افتخارات این نخبه کشتی ایران می باشد.

حسن یزدانی در سال‌های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ با رای مردم به عنوان بهترین ورزشکار مرد سال ایران انتخاب شد و در سال ۲۰۲۰ نیز در نظرسنجی اتحادیهٔ جهانی کشتی، از سوی طرفداران به عنوان محبوب‌ترین آزادکار جهان انتخاب شد.

وب سایت نیازمندیهای منطقه 22 تهران

www.Mah22.com

www.Mah22.com
www.Mah22.com
وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *