آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
تبلیغات پیج اینستاگرام در منطقه 22 تهران با بهترین قیمت و کیفیت 09120233665
راهنمای انتخاب تصفیه آب خانگی در فروشگاه اینترنتی بازار روز
https://www.arzejahani.ir/wp-content/uploads/2019/05/%D8%A7%D8%B1%D8%B2_%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C.gif درج آگهی و تبلیغات محلی در وب سایت محله های منطقه 22 تهران www.Mah22.com
بهترین روش تبلیغات در منطقه ۲۲، تهران و ایران برای جذب مشتری جدید و افزایش رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل برای کلیه کسب و کارها، هر نوع سرویس و محصول جمعه بازار جمعه بازار بازاری در منطقه 22 تهران             80x80
تبلیغات و آگهی در منطقه 22 تهران
۵اسفند , ۱۳۹۵
ساخت و ساز در منطقه 22 موضوع مناظرات انتخاباتی. آیا اسحاق جهانگیری آمده که بماند! یا نامزد پوششی برای دکتر روحانی است؟ باید کمی دیگر منتظر بود جمعه بازار جمعه بازار بازاری در منطقه 22 تهران          80x80
ساخت و ساز در منطقه 22 موضوع مناظرات انتخاباتی
۵اسفند , ۱۳۹۵

جمعه بازار بازاری در منطقه 22 تهران

جمعه بازار بازاری در منطقه 22 تهران برای خرید و فروش انواع محصولات و کالا برای تمامی محله های منطقه 22 تهران جمعه بازار جمعه بازار بازاری در منطقه 22 تهران

جمعه بازار بازاری در منطقه 22 تهران برای خرید و فروش انواع محصولات و کالا برای تمامی محله های منطقه 22 تهران

جمعه بازار بازاری در منطقه 22 تهران برای خرید و فروش انواع محصولات و کالا برای تمامی محله های منطقه 22 تهران

بازار روز یکی از مراکز مهم خرید محلی می باشد که یک روز در هفته و در مکان مشخص و ثابتی فروشندگان سیار انواع محصولات خود را برای اهالی آن منطقه عرضه می کنند و جمعه بازار نیز یکی از این بازارهای روز در منطقه 22 تهران می باشد.

اوائل صبح است که به جمعه بازار می روم. کسبه مشغول چیدمان محصولات و اجناس هستند و بازار هنوز گرم نشده و البته سرمای زمستان هم شاید گرمی بازار را کمتر کرده تا مردم ترجیح بدهند در ساعات گرم تر روز که ظهر به بعد است به بازار بیایند.

اما برخی فروشندگان با هم گرم صحبت هستند و می گویند بازار ضعیف است. مردم بیشتر برای تماشا می آیند و البته شاید درست باشد وقتی قدرت خرید مردم در این اقتصاد نفتی تحریم شده کمتر از قبل شده.

در اینجا از شیر مرغ تا جان ادمیزاد پیدا می کنی. انواع ترشیجات محلی، لباس، پارچه، میوه، آجیل و خشکبار و حتی ماهی زنده!

فروشنده بدلیجات از کیفیت محصولش می گوید که حاج خانوم 100% استیل است و اگه سیاه شد هفته بعد همینجاست. مانتو و بارانی زنانه 15 الی 20 هزار تومان حراج خورده. و فروشنده ای که به خریدار لباس زنانه که در پاسخ “خدا برکت بده” مشتری می گوید به شادی بپوشید.

فردا جمعه است و البته تعطیل نیست و می توانید برای خرید نیازهای خود مخصوصا شب عیدی هر انچه که نیاز دارید را خرید کنید.

قیمت های جمعه بازار خوب است، اما گویا برخی فروشندگان هنوز تعریف درستی از بازار روز ندارند که قیمتهایشان چندان معقول نیست.

برای مثال پرتغالی را که در میدان تره و بار 3500 می فروختند در جمعه بازار 5 هزار تومان می فروشند و یا موز که هر کیلو 3550 تومان در میادین ترهبار می فروشند در جمعه بازار 5 هزار تومان قیمت گذاری شده.

و وقتی اعتراض می کنی بحث برند و کیفیت را پیش می کشند.

اما نکته مهم در این بین این است که اساسا جمعه بازار محلی برای فروش محصولات ارزان است نه محصولات برند. زیرا مشتری با خود می گوید به فرض هم خوب باشد، اما چطور اعتماد کنم به فروشنده ای که شاید این هفته باشد و هفته بعد نباشد!

پل زیرگذر میدان شهید فولادوند -قبل از جمعه بازار بازاری در منطقه 22 تهران جمعه بازار جمعه بازار بازاری در منطقه 22 تهران                22

پل زیرگذر میدان شهید فولادوند -قبل از جمعه بازار بازاری در منطقه 22 تهران

از دوشنبه بازار تا جمعه بازار

البته چنانچه ساکن قدیمی منطقه 22 باشید به یاد دارید در حدود سال 20 الی 25 سال پیش بازار روزی در همین منطقه البته در فاصله بین بلوک B و بلوک C وجود داشت که البته روزها دوشنبه بود و طبیعتا دوشنبه بازار نیز نامیده می شد.

و این جمعه بازار با دوشنبه بازار 25 سال پیش یک نقطه اشتراک اصلی دارد و اینکه هر دو خاکی هستند!

نشانی جمعه بازار

برای آمدن به جمعه بازار چنانچه از میدان اتریش به سمت شرق وارد خیابان یاس نهم شوید به میدان شهید فولادوند می رسید که یک پل زیرگذر که روی آن اتوبان است می بینید. پس از عبور از زیرگذر جمعه بازار دقیقا در سمت راست پل زیرگذر می باشد.

کنار برج های گلساد و اتوبان آزادگان

پل زیرگذر میدان شهید فولادوند -قبل از جمعه بازار بازاری در منطقه 22 تهران جمعه بازار جمعه بازار بازاری در منطقه 22 تهران

پل زیرگذر میدان شهید فولادوند -قبل از جمعه بازار بازاری در منطقه 22 تهران

 

اطلاعات به روز:

با توجه به جمع شدن یکباره بازارهای منطقه 22 تهران، در این راستا سایت  www.Mah22.com پس از پیگیری از اداره ساماندهی صنایع و مشاغل شهر وابسته به شهرداری تهران این اطلاعات را دریافت نمود:

بازارهای روزانه پس از عید جمع اوری شده اند و هنوز تصمیم خاصی برای شروع دوباره بازارهای روزانه وجود ندارد.

 

وب سایت محله های منطقه 22 تهران

 

 

www.Mah22.com
www.Mah22.com
وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

2 دیدگاه

 1. سارا گفت:

  سلام
  جمعه بازار تعطیل شده یا جا به جا شده؟
  من الان دو هفته س دارم میرم به مکانی که گفتید ولی هیچ خبری نیست و کسی هم نمیدونه چرا تشکیل نمیشه

 2. مرادی گفت:

  بازار روزها چه شدند چرا تعطیل شدند نه دوشنبه بازار نه جمعه بازار ؟
  شاید هم آدرسشان عوض شده که در این صورت هم سایتتان ضعیف است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.