آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
منطقه 22

یک پیشنهاد داغ در جشنواره تابستانی منطقه 22 تهران

یک پیشنهاد داغ در جشنواره تابستانی منطقه 22 تهران برای آگهی، تبلیغات اینترنتی و جذب مشتری جدید با پیشنهاد ویژه تبلیغات محلی در محله های منطقه 22 تهران

هیچ کسب و کاری بدون تبلیغات نمی تواند شناخته شود. اما انتخاب درست رسانه تبلیغاتی، مرز بین شما و رقبایتان را مشخص می کند. روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد که آگهی و تبلیغات محلی در وب سایت محله های منطقه 22 تهران اینترنتی یکی از بهترین روش ها می باشد. مخصوصا آگهی اینترنتی در سایت محله های منطقه 22 تهران که کسب و کار شما در آنجا واقع شده باشد.

کیفیت تبلیغات

کیفیت در هر محصول و سرویسی مهم است زیرا یک محصول و سرویس بی کیفیت نه کارائی دارد و نه اثربخشی و کیفیت تبلیغات نیز اهمیت زیادی دارد.

ما در وب سایت نیازمندیهای منطقه 22 امکان درج آگهی را برای همه کسب و کارها و با بهترین قیمت فراهم کرده ایم

اما طبیعتا برای کیفیت بهتر باید هزینه کرد و آگهی ویژه در وب سایت محله های منطقه 22 تهران هزینه خود را دارد. اما در فرصت کوتاه قیمت ویژه تبلیغات را در قالب جشنواره تابستانی منطقه 22 خدمت شما ارائه می دهیم.

یک صفحه اختصاصی دائمی در وب سایت محله های منطقه 22 قیمت عادی 399 هزار تومانی دارد. اما در قالب جشنواره تابستانی برای سفارش دهندگان این موارد اضافه خواهد شد:

  • آگهی بنری 4 ماهه در صفحه اول و یا دو ماهه در بالای تمام صفحات ( انتخاب دلخواه)

  • طراحی بنر رایگان

که به صفحه دائمی شما در سایت Mah22.com لینک داده خواهد شد.

فرصت کوتاه است !

بدلیل محدودیت فضای تبلیغات در وب سایت تنها چند نفر نخست امکان سفارش دارند و طبعا مکان بهتر بنر تبلیغاتی برای افرادی است که زودتر سفارش دهند.

یک پیشنهاد داغ در جشنواره تابستانی منطقه 22 تهران برای آگهی، تبلیغات اینترنتی و جذب مشتری جدید با پیشنهاد ویژه تبلیغات محلی در محله های منطقه 22 تهران جشنواره تابستانی یک پیشنهاد داغ در جشنواره تابستانی منطقه 22 تهران
یک پیشنهاد داغ در جشنواره تابستانی منطقه 22 تهران برای آگهی، تبلیغات اینترنتی و جذب مشتری جدید با پیشنهاد ویژه تبلیغات محلی در محله های منطقه 22 تهران

چطور سفارش دهم؟

اطلاعات کامل درباره تبلیغات دائمی

@tehranbz

و یا تماس با 09120233665   –  44735935

 پیشنهاد تبلیغات مختص فصل تابستان نیست !

از آنجا که صفحه اختصاصی شما دائمی خواهد بود پس تابستان شروع این پیشنهاد است و آگهی شما در چهارفصل سال و برای همیشه در دید افرادی خواهد بود که در گوگل محصول یا سرویس شما را نیاز داشته و جستجو می کنند.

همیشه می توانید سفارش دهید!

شما همیشه می توانید در وب سایت محله های منطقه 22 تهران سفارش آگهی دهید، اما ویژگی بارز جشنواره تابستانی دارا بودن این پیشنهادات ویزه می باشد:

تبلیغات بنری سه ماهه در صفحه اول و یا یک ماهه در بالای تمام صفحات ( انتخاب دلخواه)

طراحی بنر رایگان

  • امکان پرداخت حضوری

همه کسب و کارها می توانند با حضور در دفتر وب سایت (با هماهنگی قبلی)  در میدان اتریش – یاس نهم – پ 46 – واحد 205 هزینه تبلیغات را با دستگاه کارتخوان پرداخت نمایند.

نکات مهم:

  • بدلیل محدودیت فضای تبلیغات بنری این پیشنهاد تنها برای چند نفر اول ممکن خواهد بود.
  • اولویت مکان نمایش بهتر تبلیغات با افرادی است که زودتر ثبت نام نمایند.
  • چنانچه به هر دلیلی ناراضی بودید کل مبلغ شما برگشت داده خواهد شد

پیج اینستاگرام منطقه22

وب سایت نیازمندیهای منطقه 22 تهران

www.Mah22.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا