آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
منطقه 22

مجتمع تجاری – تفریحی تهران مال ، پروژه ای بزرگ در منطقه ۲۲

مجتمع تجاری – تفریحی تهران مال ، پروژه ای بزرگ در منطقه ۲۲ برای تمامی شهروندان تهرانی. با تهران مال آشنا شوید.

منطقه ۲۲  /  توسعه مفهومی گسترده در زندگی انسانی دارد و شامل شاخص های مختلف و در زیرساخت های مختلف می شود. از توسعه فرهنگی و اجتماعی تا توسعه اقتصادی . بی شک توسعه اقتصادی زیربنای توسعه فرهنگی بوده و برعکس. به بیان بهتر این دو مکمل هم هستند و باید بصورت همزمان رشد پیدا کنند.

منطقه ۲۲ شهرداری تهران یکی از مناطقی است که در راه توسعه پیشگام بوده که البته در برخی موارد با ساخت و سازهای غیرقانونی و مجوزهای غیرقانونی که داده باعث رشد منفی  در زمینه توسعه سایر مناطق تهران نیز شد! اما همچنان پروژه های بزرگ که باعث توسعه روزافزون منطقه ۲۲ می شوند در حال اجرا هستند.

مجتمع تجاری – تفریحی تهران مال ، پروژه ای بزرگ در منطقه ۲۲

پروزه تهران مال یکی از مجتمع های تجاری تفریحی بزرگی است که در منطقه ما در حال ساخت می باشد. بر اساس اطلاعات موجود “تهران مال” با سرمایه گذاری مستقیم شرکت گینگ دام هلدینگ مالزی در زمینی به مساحت ۲۳٫۰۰۰ مترمربع و در ۷ طبقه با وسعت ۱۵۰٫۰۰۰ مترمربع زیربنا و توسط بخش خصوصی به مدیریت و مالکیت آقای حسین حسینی در منطقه ۲۲ تهران واقع در غرب اتوبان شهید همت و در شهرک گلستان تهران در حال ساخت است.

 بر اسا برنامه ریزی های انجام شده مجتمع تجاری تفریحی تهران مال دارای ۰۰۰ ۳ واحد پارکینگ سرپوشیده ، ۷۰۰۰ مترمربع شهربازی سرپوشیده، سالن های پیشرفته سینمایی و ۲۰ واحد رستوران و فست فود خواهد بود که از هم اکنون پیش فروش می شود.

با جستجوی کوتاه در گوگل درباره پروژه تهران مال می بینیم که واحدهای تجاری این مجتمع بصورت نقد و اقساط واگذار می شود.قیمتهائی که در وب سایت های وابسته به بنگاه مسکن ۴۰-۳۰ در منطقه ۲۲ وجود دارد این شرایط بصورت یک آگهی و تبلیغات محلی در وب سایت محله های منطقه 22 تهران اینترنتی در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۰۵ ثبت شده، نوشته شده است:

فروش یک واحد تجاری ۵۴ متری در راهروی اصلی تهران مال به قیمت یک میلیارد و ششصد وب یست میلیون تومان پیش فروش می شود. که می شود از قرار متری ۳۰ میلیون تومان.

البته در تالار گفتگوی پرشین تولز که در جولای ۲۰۱۲ نوشته شده گفته شده بود: شرایط پیش فروش مغازه در تهران مال رو پرسیدم.مجتمع در منطقه ۲۲ واقع شده
متراژ:از ۲۵ تا ۴۱۱ متر |  قیمت:۱۷ تا ۲۵ تومن |  موعد تحویل:۴۸ ماهه
شرایط پرداخت:۲۵% نقد و مابقی در اقساط ۵۰ ماهه(بدون بهره)

آحرین عکس گرفته شده توسط سایت www.Mah22.com در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ می باشد که میزان رشد فیزیکی پروژه تهران مال را نشان می دهد.

مشکل وب سایت تهران مال

سایت اینترنتی تهران مال tehranmall.co  البته نزدیک به یک ماه می باشد که بدلیل مشکل در دسترس نیست و البته ماه های قبل نیز اشکالات جدی داشت.

به منظور ارائه پیشنهاد طراحی وب سایت در تماسی که با دفتر تهران مال در منطقه 22 گرفته شد عنوان کردند که ما در زمینه طراح وب سایت قرارداد بسته ایم.

آینده منطقه ۲۲

انسان به امید زنده است و برای آینده برنامه ریزی می کند. از این رو آینده منطقه یکی از مهم ترین موارد در انتخاب کسب و کار یا محل زندگی می باشد. آینده منطقه ۲۲ البته در بخش مراکز خرید را از زبان شهردار منطقه ۲۲ :

در منطقه ۲۲ مجموعه های بزرگ خرید طراحی شده است که یکی از آنها افتتاح و دو مجموعه دیگر هم کمتراز دوسال دیگر افتتاح می شود. همچنین بزرگترین شهربازی خاورمیانه را در منطقه ۲۲ با مشارکت بخش خصوصی در دست احداث داریم.

پردیس درمانی کاملی در منطقه در حال اجراست.مراکز ورزشی ودرمانی در محله و ناحیه در دست اجرا داریم. در بحث فضاهای آموزشی هم زمین هایی را در اختیار آموزش وپرورش قراردادیم تا همزمان با افتتاح وبهره برداری فضاهای مسکونی مشکلات آموزشی نداشته باشیم.تعدادی از مساجد با کمک شهردای درحال احداث است و تعدادی هم تحویل هیات امنای مساجد شد. تا یک ماه آینده چهار سرای محله به بهره برداری می رسد و در تمام مجموعه های تجاری مراکز فرهنگی و ورزشی به صورت مختلط طراحی شده است . باید تاکید کنم که سرمایه گذار خارجی هم با مشارکت بخش خصوصی دراین منطقه فعالیت می کند.

اما چیزی که مشخص است با افتتاح رسمی تهران مال سایر مجتمع های تجاری موجود در منطقه ۲۲ مانند شهروند و مجتمع تجاری پروما با چالش های جدی در امر فروش و بازاریابی مواجه خواهند شد.

وب سایت محله های منطقه ۲۲ تهران

 www.Mah22.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا