آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
اخبار محله

اجرای پروژه های ساختمانی و تاسیسات ساختمان در منطقه 22 تهران

اجرای پروژه های ساختمانی و تاسیسات آب، برق و گاز ساختمان در منطقه 22 تهران توسط گروه ساختمانی

منطقه 22 به عنوان قطب گردشگری پایتخت یکی از مناطق جوان تهران می باشد که ساخت و سازهای زیادی در این منطقه در جریان می باشد. اجرای پروژه های ساختمان بلند مرتبه یکی از نیازهای این روزهای منطقه 22 تهران می باشد.

به همین خاطر جستجوی یک گروه ساختمانی معتبر اهمیت زیادی دارد تا ساخت ساختمان، تعمیرات، بازسازی و نوسازی هر یک از بخشهای ساختمان خود از پی تا نما را به وی بسپاریم. و صد البته بخش تاسیسات و اجرای سیستمهای گرمایشی و سرمایشی یکی از نیازهای اساسی هر ساختمانی می باشد.

آیا ساختمان شما نیاز به تعمیرات جزئی و یا بازسازی کامل دارد؟

آیا تاسیسات برق یا تاسیسات آبرسانی شما دچار مشکل شده و نیاز به یک تعمیرکار تاسیساتی ماهی دارید؟

شاید می خواهید ساختمان خود را در منطقه 22 از صفر تا صد بسازید.

در هر مورد تعمیر جزئی یا اجرای کلیه امور ساختمان از پی تا نما در هر نقطه از محله های منطقه 22 و البته سراسر ایران و تهران روی گروه ساختمانی نمونه کاران آینده اندیش حساب ویژه باز کنید. حتی در حد مشاوره رایگان در کنار شما هستیم.

کافی است با ما تماس بگیرید

اجرای کلیه خدمات ساختمانی | مشاوره رایگان  

چرا ما؟

طبیعتا پروژه های انجام شده توسط یک گروه ساختمانی می توانید حرف های زیادی برای اثبات کیفیت باشد. پروژه های ساختمانی انجام شده توسط نمونه کاران آینده اندیش در مناطق مختلف تهران از جمله منطقه 22 تهران را شامل می شود.

از جمله اجرای تاسیسات فاضلاب هسته ای بیمارستان امام خمینی تهران، اجرای تاسیسات آبرسانی ورزشگاه تختی تهران و اجرای تاسیسات سه بانک در خیابان امیرکبیر منطقه 22 تهران از جمله پروژه های انجام شده نمونه کاران آینده اندیش می باشد.

 پروژه های انجام شده

اجرای پروژه های ساختمانی و تاسیسات آب، برق و گاز ساختمان در منطقه 22 تهران توسط گروه ساختمانی نمونه کاران آینده اندیش تاسیسات اجرای پروژه های ساختمانی و تاسیسات ساختمان در منطقه 22 تهران              22
اجرای پروژه های ساختمانی و تاسیسات آب، برق و گاز ساختمان در منطقه 22 تهران توسط گروه ساختمانی نمونه کاران آینده اندیش

آیا نیاز به پیاده سازی انواع سیستم های سرمایشی و گرمایشی مانند سیستم گرمایشی کفی دارید؟

اجرای کلیه امور ساختمانی از جمله اجرای اسکلت فلزی، دیوار چینی سفال لیکا، رادیاتور و فن کوئل، لوله کشی فاضلابی، رادیاتور و فن کوئل، اجرای گرمایش کفی و موتورخانه و تصفیه خانه استخر، برق کاری صنعتی و برق ساختمان، سقف و نما توسط گروه ساختمانی

سایت گروه ساختمانی

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا