آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
اخبار محلهمرکز اطلاعاتمنطقه 22

آسفالت بلوار گلها در منطقه 22 تهران

اخبار منطقه22 – آسفالت بلوار گلها در قسمت جنوب میدان اتریش در منطقه 22 تهران – جایگزین خیابان یاسمن جنوبی و بلوار کاج

اخبار منطقه22 – آسفالت بلوار گلها در قسمت جنوب میدان اتریش در منطقه 22 تهران – جایگزین خیابان یاسمن جنوبی و بلوار کاج آسفالت آسفالت بلوار گلها در منطقه 22 تهران
اخبار منطقه 22 تهران در www.Y22.ir

شهرداری منطقه 22 بلوار گلها یعنی خیابان جنوبی میدان اتریش را کنده و زیرسازی کرده است تا بلوار گلها را آسفالت کند. به بیان دیگر چنانچه از این مسیر عبور نمایید احتمال آسیب به خودروی شما وجود دارد.

بلوار گلها خیابان اصلی منطقه 22

بلوار گلها یکی از خیابان های اصلی منطقه 22 است که میدان اتریش را به خیابان امیرکبیر وصل می کند و اینروزها توسط شهرداری منطقه 22 تهران برای آسفالت زیرسازی شده است. پس چنانچه نیاز دارید به خیابان امیرکبیر بروید یا به آزادراه آزادگان بروید بهتر است که به میدان فولادوند رفته و از آنجا به خیابان یاسمن جنوبی رفته و از انتهای خیابان امیرکبیر وارد آزادگان شوید و یا چنانچه قصد دارد به ابتدای خیابان امیرکبیر بروید پیشنهاد می کنید از میدان اتریش به سمت غرب رفته و سپس به سمت جنوب بلوار کاج بروید که در پایان وارد قسمت میانی خیابان امیرکبیر خواهید شد.

استفاده از مسیریاب آنلاین

استفاده از اپ مسیریاب آنلاین برای موبایل بهترین کمک برای شما می باشد. برای این منظور و اینکه کدام نقشه و مسیریاب اندروید بهترین می باشد پیشنهاد می کنیم روی لینک پایین کلیک کیند

بهترین اپ نقشه و مسیریاب خودرو برای موبایل

پلیس راهور منطقه 22

پلیس راهور منطقه 22 در خیابان یاسمن جنوبی قرار دارد. همچنین در این خیابان پمپ بنزین برای خودروهای سواری وجود دارد.

سایت منطقه22 تهران

www.Mah22.com

‫5/5 ‫(1 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا