آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
منطقه 22

مخازن زباله منطقه ۲۲ به زیرزمین می روند

مخازن زباله منطقه ۲۲ به زیرزمین می روند. مخازن زباله در منطقه ۲۲ شهرداری تهران همچون کشورهای پیشرفته زیرزمینی می شوند.

مدت زیادی از آن زمان نمی گذرد که شهروندان در تمامی مناطق تهران زباله های خود را دم درب قرار می دادند. قراردادن زباله درب منزل مستلزم این بود که همه شهروندان سر ساعت مشخص یعنی پیشاز ساعت ۹ شب زباله ها را درب منزل قرار می دادند تا پیمانکاران مرتبط با شهرداری منطقه، با ماشین های مخصوص جمع اوری زباله، زباله ها را تک تک از درب منازل جمع می کردند که انجام کار یعنی جمع اوری زباله از درب منزل هر کوچه هزینه های زیادی را بر عهده شهرداری و البته شهروندان گذاشته بود.

از سوی دیگر برخی شهروندان بسیار پیش از ۹ شب و یا پس از ساعت جمع اوری زباله، زباله های خود را درب منزل قرار می دادند که این کار باعث جمع شدن حیوانات مانند موش و گربه شده بود که کیسه زباله ها را پاره می کردند و شیرآبه زباله دم درب ریخته می شد که بوی نامطبوع و رنگ زرد آن روی زمین در هر درب منزل به جا می ماند.

مخازن زباله منطقه ۲۲ به زیرزمین می روند

اما پس از قراردادن مخزن زباله در سر هر کوچه مشکل زمان بندی جمع آوری زباله حل شد و البته بسیار از مشکلات دیگر که به آنها اشاره شد. اما از انجا که شهرنشینی در حال توسعه بوده روش های و سیستم های مدیریت شهری مخصوصا در کلان شهر تهران نیز باید بهبود مستمر یابند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران مخازن زباله مخازن زباله منطقه ۲۲ به زیرزمین می روند
معاون خدمات شهری شهرداری تهران

در این راستا معاون خدمات شهری شهرداری تهران اعلام کرد که کار زیرزمینی کردن مخازن زباله شهری در منطقه ۲۲ و البته منطقه ۲ شهرداری تهران در حال انجام می باشد.

مخازن زباله در تمامی کشورهای اروپایی در زیرزمین قرار گرفته اند و دلیل اینکه در تهران تنها در مناطقه ۲ و ۲۲ اجرا می شود نبود بستر لازم در این زمینه می باشد. به بیان بهتر نبود تونل تاسیسات شهری و پخش بودن لوله‌ها و سیم های تاسیسات شهری بعضا از پیاده رو تا وسط خیابان در تهران کار را برای انتقال مخازن زباله به زیر زمین با مشکل روبرو می کند.

 

وب سایت محله های منطقه ۲۲

www.Mah22.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا