آگهی و تبلیغات ارزان در سایت نیازمندیهای اینترنتی منطقه 22 تهران
اخبار محله

طرح تحول سلامت در منطقه 22 آغاز شد

طرح تحول سلامت در منطقه 22 آغاز شد. در راستای این طرح هر شهروند برای خود و خانواده خود صاحب پرونده الکترونیکی سلامت خواهد شد که در واقع آرشیوی از وضعیت سلامت وی می باشد.

بخش اخبار پزشکی: تصور کنید هر بار به یک بیمارستان و پیش دکتر می روید و وضعیت خود را شرح می دهید، اما اگر یک پرونده الکترونیکی داشته باشید که تمامی مشکلات و بیماریهای قبلی شما و روند درمان در آن نوشته شده باشد، پزشک با آگاهی از سابقه قبلی شما در زمینه بیماری ها و داروهایی که منجر به درمان شما شد، بهتر و سریع تر نسبت به علت بیماری و مهم تر از آن تجویز داروی موثر و کارساز اقدام نماید.

در این راستا طرح تحول سلامت در منطقه 22 آغاز شده و شهروندان ساکن محله های منطقه 22 می توانند به بیمارستان تریتا مراجعه کرده و نسبت به تشکیل پرونده سلامت خود و خانواده  اقدام نمایند.

طرح تحول سلامت در منطقه 22 آغاز شد

تشکیل پرونده سلامت در بیمارستان تریتا

تمامی اهالی منطقه می توانند با در دست داشتن کُد ملی خود و افراد خانواده به پایگاه  سلامت بیمارستان تریتا مراجعه کنند.

برای شرکت در این طرح متاهل یا مجرد بودن ملاک نیست و همچنین مهم نیست که دفترچه دارید یا ندارید. زیرا ثبت اطلاعات خانوار در راستای طرح تحول سلامت که یک طرح مستقل می باشد انجام خواهد شد.

برای ثبت اطلاعات خودبه طبقه دوم بیمارستان تریتا رفته که ضمن استفاده از خدمات رایگان پیشگیری و درمان این مرکز نسبت به ثبت نام و تشکیل پرونده اقدام نمایید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 447241100 داخلی 512 تماس بگیرید.

وب سایت محله های منطقه 22 تهران

www.Mah22.com

مرتبط:

تبلیغات پزشکی

‫0/5 ‫(0 نظر)

www.Mah22.com

وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا