منطقه 22 - سایت نیازمندیهای اینترنتی تمام محله های منطقه 22 برای درج آگهی تمام صاحبان کسب و کار و هر نوع سرویس و محصول با بهترین قیمت - تبلیغات املاک و ساختمان سازی - لوازم خانگی - آرایش و زیبائی - پوشاک و کیف و کفش - کامپیوتر و موبایل - آموزشگاه و تدریس دروس و اطلاعات سرای محله های منطقه 22 تهران

بهترین سایت رزرو هتل Hotel در آسیا - هتل ترکیه - هتل تایلند و هتلهای سراسر جهان با تخفیف ویژه
]راهنمای انتخاب تصفیه آب خانگی در فروشگاه اینترنتی بازار روز
بهترین شامپو برای قطع ریزش مو - رشد مو - آلپسین درج آگهی و تبلیغات محلی در وب سایت محله های منطقه 22 تهران www.Mah22.com
اخبار محله در این هفته در محله های منطقه 22 تهران در زمینه های مختلف اخبار فرهنگی، اخبار هنری، اخبار اقتصادی و .. در وب سایت www.Mah22.com طرح تحول سلامت بیمارستان تریتا تبلیغات مطب در منطقه22 بیمارستان منطقه22 اخبار منطقه22 سایت منطقه22 پرونده سلامت بهداشت منطقه22 تراکت منطقه22 طرح تحول سلامت در منطقه 22 آغاز شد           80x80
اخبار محله در این هفته در محله های منطقه 22 تهران
آبان ۴, ۱۳۹۵
تبلیغ تدریس خصوصی در منطقه 22 تهران برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که بصورت انفرادی یا در قالب موسسات آموزشی به تدریس خصوصی اقدام می نمایند. تبلیغ معلم خصوصی زن و مرد طرح تحول سلامت بیمارستان تریتا تبلیغات مطب در منطقه22 بیمارستان منطقه22 اخبار منطقه22 سایت منطقه22 پرونده سلامت بهداشت منطقه22 تراکت منطقه22 طرح تحول سلامت در منطقه 22 آغاز شد            80x80
تبلیغ تدریس خصوصی در منطقه 22 تهران
آبان ۴, ۱۳۹۵

طرح تحول سلامت در منطقه 22 آغاز شد

طرح تحول سلامت در منطقه 22 آغاز شد. در راستای این طرح هر شهروند برای خود و خانواده خود صاحب پرونده الکترونیکی سلامت خواهد شد که در واقع آرشیوی از وضعیت سلامت وی می باشد.

بخش اخبار پزشکی: تصور کنید هر بار به یک بیمارستان و پیش دکتر می روید و وضعیت خود را شرح می دهید، اما اگر یک پرونده الکترونیکی داشته باشید که تمامی مشکلات و بیماریهای قبلی شما و روند درمان در آن نوشته شده باشد، پزشک با آگاهی از سابقه قبلی شما در زمینه بیماری ها و داروهایی که منجر به درمان شما شد، بهتر و سریع تر نسبت به علت بیماری و مهم تر از آن تجویز داروی موثر و کارساز اقدام نماید.

در این راستا طرح تحول سلامت در منطقه 22 آغاز شده و شهروندان ساکن محله های منطقه 22 می توانند به بیمارستان تریتا مراجعه کرده و نسبت به تشکیل پرونده سلامت خود و خانواده  اقدام نمایند.

طرح تحول سلامت در منطقه 22 آغاز شد

تشکیل پرونده سلامت در بیمارستان تریتا

تمامی اهالی منطقه می توانند با در دست داشتن کُد ملی خود و افراد خانواده به پایگاه  سلامت بیمارستان تریتا مراجعه کنند.

برای شرکت در این طرح متاهل یا مجرد بودن ملاک نیست و همچنین مهم نیست که دفترچه دارید یا ندارید. زیرا ثبت اطلاعات خانوار در راستای طرح تحول سلامت که یک طرح مستقل می باشد انجام خواهد شد.

برای ثبت اطلاعات خودبه طبقه دوم بیمارستان تریتا رفته که ضمن استفاده از خدمات رایگان پیشگیری و درمان این مرکز نسبت به ثبت نام و تشکیل پرونده اقدام نمایید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 447241100 داخلی 512 تماس بگیرید.

وب سایت محله های منطقه 22 تهران

www.Mah22.com

مرتبط:

تبلیغات پزشکی

www.Mah22.com
www.Mah22.com
وب سایت محله های منطقه 22 بانک اطلاعات مشاغل و کسب و کارهای این منطقه - کافی است یک جستجوی ساده انجام دهید تا بهترین نتایج را بگیرید. با تبلیغات در www.Mah22.com مشتری محلی داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *